Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › NLV PREMIUM SERVICES SRL

NLV PREMIUM SERVICES SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
CUI 35600130 · J23/460/2016
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire NLV PREMIUM SERVICES SRL
CUI 35600130
Nr. Reg. Comerțului J23/460/2016
Sediu social Str. Tudor Arghezi nr. 12A, Parter, Camera 1, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, jud. ILFOV, 77135

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

NASTASĂ LAURENŢIU VALENTIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 30.08.2021
CAEN7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută NLV PREMIUM SERVICES SRL după CUI 35600130 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2020
259.889 lei
-11.0% vs 2019
Profit net 2020
98.578 lei
+16.6% vs 2019

Bonitate financiară

Marjă netă37.9%
Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Profitabilă 5 ani consecutivi.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 211.577 lei212K lei20162017: 219.491 lei219K lei20172018: 211.088 lei211K lei20182019: 292.793 lei293K lei20192020: 259.889 lei260K lei2020
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 259.889 lei 98.578 lei 1
2019 292.793 lei 84.544 lei 1
2018 211.088 lei 79.379 lei 1
2017 219.491 lei 84.298 lei 0
2016 211.577 lei 109.805 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2016–2020). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 7 zile−5 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 50 zile−115 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 37,93%+9,05 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 4,92%−1,84 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 20,32×+5,52 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,05× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,76%+35,78 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 94,85%+35,2 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 95,08%+1,84 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 259.889 lei−32.904 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,5×+0,43 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 63,58%+20,98 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2020. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.538 din 12.246 firme active cu bilanț depus (CAEN 7022)
Vechime relativămai veche decât 44% dintre cele 31.474 firme active din sector
SectorCAEN 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume8
Dintre care radiate (închise)6

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru NLV PREMIUM SERVICES SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți NLV PREMIUM SERVICES SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

NLV PREMIUM SERVICES SRL, cu sediul în Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, are codul unic de înregistrare (CUI) 35600130, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/460/2016. Firma a fost înființată la data de 5 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

La ultima verificare, NLV PREMIUM SERVICES SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 259.889 lei și un rezultat net de 98.578 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are NLV PREMIUM SERVICES SRL?

NLV PREMIUM SERVICES SRL (CUI 35600130) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă NLV PREMIUM SERVICES SRL în sectorul său?

NLV PREMIUM SERVICES SRL ocupă locul 2.538 din 12.246 firme active cu bilanț depus în CAEN 7022 (Activități de consultanță pentru afaceri și management), după cifra de afaceri.

Cât de veche este NLV PREMIUM SERVICES SRL față de firmele din același domeniu?

NLV PREMIUM SERVICES SRL este mai veche decât 44% dintre cele 31.474 firme active cu CAEN 7022.

Este NLV PREMIUM SERVICES SRL o firmă activă?

Nu — NLV PREMIUM SERVICES SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este NLV PREMIUM SERVICES SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare NLV PREMIUM SERVICES SRL (CUI 35600130) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în NLV PREMIUM SERVICES SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NLV PREMIUM SERVICES SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este NLV PREMIUM SERVICES SRL plătitoare de TVA?

Nu, NLV PREMIUM SERVICES SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a NLV PREMIUM SERVICES SRL?

În anul 2020, NLV PREMIUM SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 259.889 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NLV PREMIUM SERVICES SRL?

Firmoscop analizează NLV PREMIUM SERVICES SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Consultanță în Ilfov →

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.