CL GROUP BVBA SRL
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 22 august 2026.
Reprezentanți
ZANOPOL HORIA-COSMIN CII · lichidatorZANOPOL HORIA-COSMIN · reprezentant al persoanei juridiceVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 22 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 22 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 22 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 22 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 22 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 22 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută CL GROUP BVBA SRL după CUI 35609848 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 |
| 2018 | — | -115 lei | 0 |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2016 | 29.190 lei | 28.314 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2016–2020). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 7.534 din 8.202 firme active cu bilanț depus (CAEN 4690) |
| Vechime relativă | mai veche decât 44% dintre cele 12.903 firme active din sector |
| Sector | CAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru CL GROUP BVBA SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți CL GROUP BVBA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
CL GROUP BVBA SRL, cu sediul în Sat Bursucani Com. Bălăbăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 35609848, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J17/210/2016. Firma a fost înființată la data de 8 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
La ultima verificare, CL GROUP BVBA SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 22 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are CL GROUP BVBA SRL?
CL GROUP BVBA SRL (CUI 35609848) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 22 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă CL GROUP BVBA SRL în sectorul său?
CL GROUP BVBA SRL ocupă locul 7.534 din 8.202 firme active cu bilanț depus în CAEN 4690 (Comerț cu ridicata nespecializat), după cifra de afaceri.
Cât de veche este CL GROUP BVBA SRL față de firmele din același domeniu?
CL GROUP BVBA SRL este mai veche decât 44% dintre cele 12.903 firme active cu CAEN 4690.
Este CL GROUP BVBA SRL o firmă activă?
Nu — CL GROUP BVBA SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este CL GROUP BVBA SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare CL GROUP BVBA SRL (CUI 35609848) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în CL GROUP BVBA SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CL GROUP BVBA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este CL GROUP BVBA SRL plătitoare de TVA?
Nu, CL GROUP BVBA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a CL GROUP BVBA SRL?
În anul 2020, CL GROUP BVBA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CL GROUP BVBA SRL?
Firmoscop analizează CL GROUP BVBA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Galaţi
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- DYNAMIC SELLING GROUP S.A. · Mun. Galaţi · CA 236.774.072 lei
- PENTAGON SRL · Mun. Tecuci · CA 69.184.733 lei
- FIGRAN SRL · Mun. Galaţi · CA 55.403.252 lei
- ROSTEEL INVEST SRL · Sat Costi Com. Vânători · CA 43.517.351 lei
- MYGFRUCT SRL · Sat Pechea Com. Pechea · CA 36.957.761 lei
- EFES WORLD TRADE SRL · Sat Costi Com. Vânători · CA 35.520.442 lei
Mergi mai departe
Firme din Galați
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 22 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.