Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › SUCCES NEBUN SRL

SUCCES NEBUN SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Com. Mogoşoaia
CUI 36381860 · J23/3144/2016
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SUCCES NEBUN SRL
CUI 36381860
Nr. Reg. Comerțului J23/3144/2016
Sediu social Şos. BUCUREŞTI - TÂRGOVIŞTE nr. 44, bl. D, sc. D, et. 1, ap. 8, Com. Mogoşoaia, jud. ILFOV, 77135

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

VĂNCICĂ ADRIAN - NICOLAE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 17.10.2019
CAEN9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SUCCES NEBUN SRL după CUI 36381860 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2018
1.650 lei
-95.0% vs 2017
Profit net 2018
-313 lei
-101.0% vs 2017

Bonitate financiară

Marjă netă-19.0%
Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-95%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 16.043 lei16K lei20162017: 34.467 lei34K lei20172018: 1.650 lei1.650 lei2018
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2018 1.650 lei -313 lei
2017 34.467 lei 31.653 lei
2016 16.043 lei 15.199 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2016–2018). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2018, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 55 zile+47 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 413 zile+411 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -18,97%−110,81 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 4,67%+2,57 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 21,4×−26,25 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,05× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -6,21%−101,12 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -5,92%−98,83 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 95,33%−2,57 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,31×−0,7 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -13,79%−1.850,14 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2018. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.686 din 1.846 firme active cu bilanț depus (CAEN 9001)
Vechime relativămai veche decât 67% dintre cele 5.916 firme active din sector
SectorCAEN 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SUCCES NEBUN SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SUCCES NEBUN SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SUCCES NEBUN SRL, cu sediul în Com. Mogoşoaia, are codul unic de înregistrare (CUI) 36381860, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/3144/2016. Firma a fost înființată la data de 2 august 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

La ultima verificare, SUCCES NEBUN SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2018 a raportat o cifră de afaceri de 1.650 lei și un rezultat net de -313 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SUCCES NEBUN SRL?

SUCCES NEBUN SRL (CUI 36381860) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă SUCCES NEBUN SRL în sectorul său?

SUCCES NEBUN SRL ocupă locul 1.686 din 1.846 firme active cu bilanț depus în CAEN 9001 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SUCCES NEBUN SRL față de firmele din același domeniu?

SUCCES NEBUN SRL este mai veche decât 67% dintre cele 5.916 firme active cu CAEN 9001.

Este SUCCES NEBUN SRL o firmă activă?

Nu — SUCCES NEBUN SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este SUCCES NEBUN SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare SUCCES NEBUN SRL (CUI 36381860) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în SUCCES NEBUN SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SUCCES NEBUN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SUCCES NEBUN SRL plătitoare de TVA?

Nu, SUCCES NEBUN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SUCCES NEBUN SRL?

În anul 2018, SUCCES NEBUN SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.650 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SUCCES NEBUN SRL?

Firmoscop analizează SUCCES NEBUN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.