Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › TRAFALGAR PUB SRL

TRAFALGAR PUB SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 36431764 · J40/10941/2016
Atenție sporită Re-verificat · 25 august 2026
InsolvențăInactiv fiscalDatorii ANAF · 880K leiNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma figurează cu procedură de insolvență în registrele oficiale.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TRAFALGAR PUB SRL
CUI 36431764
Nr. Reg. Comerțului J40/10941/2016
Sediu social Str. David Emmanuel nr. 6, ap. 1, PARTER, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 10543

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

CASA DE INSOLVENTA GMC SPRL · administrator judiciarDAVID CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Stareeste sub incidența Legii nr. 85/2014
CAEN5610 · Restaurante
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Datorii la buget (ANAF)879.897 lei la 30 iunie 2026

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Insolvență 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 25 august 2026
Restanțe la bugetul de stat Figurează cu 879.897 lei 30 iunie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Procedură înregistrată 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TRAFALGAR PUB SRL după CUI 36431764 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2025
1.653.492 lei
-5.0% vs 2024
Profit net 2025
-449.382 lei
+1.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-27.2%
Față de sectorpeste 12% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 11.214 de firme din Restaurante care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,3%.

Mărime față de sector14 angajați · peste 86% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 12.068 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma figurează cu procedură de insolvență în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 0 lei0 lei20162017: 23.105 lei23K lei20172018: 2.842.546 lei2,8 mil. lei20182019: 2.688.928 lei2,7 mil. lei20192020: 1.603.761 lei1,6 mil. lei20202021: 2.407.072 lei2,4 mil. lei20212022: 2.069.203 lei2,1 mil. lei20222023: 2.166.490 lei2,2 mil. lei20232024: 1.748.074 lei1,7 mil. lei20242025: 1.653.492 lei1,7 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.653.492 lei -449.382 lei 14
2024 1.748.074 lei -454.309 lei 17
2023 2.166.490 lei -159.792 lei 20
2022 2.069.203 lei -40.406 lei 21
2021 2.407.072 lei 447.535 lei 24
2020 1.603.761 lei 164.436 lei 22
2019 2.688.928 lei 380.790 lei 21
2018 2.842.546 lei 429.634 lei 0
2017 23.105 lei -10.380 lei 0
2016 0 lei -315 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 372 zile+109 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 40 zile+18 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -27,18%−1,19 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 291,46%+82,18 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,34×−0,14 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -77,71%−2,17 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -191,36%−82,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 118.107 lei+15.279 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,86×−0,05 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 44×+19,1 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 8 zile−7 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -17,77%+0,28 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 1.415 din 7.803 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 10,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 716 din 9.586 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 21.138 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume22
Dintre care radiate (închise)7

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TRAFALGAR PUB SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TRAFALGAR PUB SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TRAFALGAR PUB SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36431764, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/10941/2016. Firma a fost înființată la data de 18 august 2016 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, TRAFALGAR PUB SRL figura cu procedură de insolvență în registrele oficiale. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 880K lei. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.653.492 lei și un rezultat net de -449.382 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TRAFALGAR PUB SRL?

TRAFALGAR PUB SRL (CUI 36431764) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Firma figurează cu procedură de insolvență în registrele oficiale.

Ce loc ocupă TRAFALGAR PUB SRL în sectorul său?

TRAFALGAR PUB SRL ocupă locul 716 din 9.586 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TRAFALGAR PUB SRL față de firmele din același domeniu?

TRAFALGAR PUB SRL este mai veche decât 55% dintre cele 21.138 firme active cu CAEN 5610.

Este TRAFALGAR PUB SRL o firmă activă?

Nu — TRAFALGAR PUB SRL figurează cu procedură de insolvență în registrele oficiale la data ultimei verificări.

Este TRAFALGAR PUB SRL în insolvență?

La ultima verificare, TRAFALGAR PUB SRL (CUI 36431764) figura cu procedură de insolvență în registrele oficiale (Buletinul Procedurilor de Insolvență, portalul instanțelor). Vezi verdictul și sursa pe această pagină.

Are TRAFALGAR PUB SRL datorii la stat?

La ultima verificare, TRAFALGAR PUB SRL figura cu restanțe de 879.897 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în TRAFALGAR PUB SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TRAFALGAR PUB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TRAFALGAR PUB SRL plătitoare de TVA?

Nu, TRAFALGAR PUB SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TRAFALGAR PUB SRL?

În anul 2025, TRAFALGAR PUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.653.492 lei și un număr mediu de 14 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TRAFALGAR PUB SRL?

Firmoscop analizează TRAFALGAR PUB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă insolvența

Ce se întâmplă cu o factură neîncasată din momentul deschiderii procedurii.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.