Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › THEOREDDE BONA SRL

THEOREDDE BONA SRL

Înființată în 2016 · 9 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 36531097 · J2016012188407
Atenție sporită Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire THEOREDDE BONA SRL
CUI 36531097
Nr. Reg. Comerțului J2016012188407
Sediu social Str. George Enescu nr. 38, bl. 6D, sc. 1, et. 8, ap. 35, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 10308
Telefon 0740157430

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 15.09.2016
CAEN6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută THEOREDDE BONA SRL după CUI 36531097 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 34/100
Cifră de afaceri 2025
59.387 lei
+18.0% vs 2024
Profit net 2025
-3.575 lei
+88.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-6.0%
Față de sectorpeste 9% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 2.331 de firme din Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 31,0%.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 1.833 lei1.833 lei20162017: 20.600 lei21K lei20172018: 31.350 lei31K lei20182019: 41.900 lei42K lei20192020: 46.764 lei47K lei20202021: 48.650 lei49K lei20212022: 39.690 lei40K lei20222023: 46.640 lei47K lei20232024: 50.500 lei51K lei20242025: 59.387 lei59K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 59.387 lei -3.575 lei
2024 50.500 lei -31.292 lei
2023 46.640 lei 23.388 lei
2022 39.690 lei 35.435 lei
2021 48.650 lei 45.070 lei
2020 46.764 lei 37.935 lei
2019 41.900 lei 37.799 lei
2018 31.350 lei 26.821 lei
2017 20.600 lei 17.299 lei
2016 1.833 lei 307 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 261 zile−97 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -6,02%+55,94 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 156,63%+44,34 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,64×−0,25 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -13,2%+57,81 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -56,63%−122,35 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,19×+1,04 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 0,25%+36,4 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.701 din 3.521 firme active cu bilanț depus (CAEN 6832)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 6.781 firme active din sector
SectorCAEN 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/12188/2016 → J2016012188407
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2016012188407 → J40/12188/2016
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/12188/2016 → J2016012188407

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru THEOREDDE BONA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți THEOREDDE BONA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

THEOREDDE BONA SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36531097, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016012188407. Firma a fost înființată la data de 15 septembrie 2016 și are ca obiect principal de activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

La ultima verificare, THEOREDDE BONA SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.387 lei și un rezultat net de -3.575 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are THEOREDDE BONA SRL?

THEOREDDE BONA SRL (CUI 36531097) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă THEOREDDE BONA SRL în sectorul său?

THEOREDDE BONA SRL ocupă locul 2.701 din 3.521 firme active cu bilanț depus în CAEN 6832 (Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract), după cifra de afaceri.

Cât de veche este THEOREDDE BONA SRL față de firmele din același domeniu?

THEOREDDE BONA SRL este mai veche decât 60% dintre cele 6.781 firme active cu CAEN 6832.

Este THEOREDDE BONA SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare THEOREDDE BONA SRL (CUI 36531097) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este THEOREDDE BONA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, THEOREDDE BONA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în THEOREDDE BONA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru THEOREDDE BONA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este THEOREDDE BONA SRL plătitoare de TVA?

Nu, THEOREDDE BONA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a THEOREDDE BONA SRL?

În anul 2025, THEOREDDE BONA SRL a raportat o cifră de afaceri de 59.387 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu THEOREDDE BONA SRL?

Firmoscop analizează THEOREDDE BONA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.