Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Ilfov › CONIL CAMP SRL

CONIL CAMP SRL

Înființată în 2016 · 9 ani vechime · Sat Vadu Anei Com. Brăneşti
CUI 36743812 · J23/4596/2016
Atenție sporită Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONIL CAMP SRL
CUI 36743812
Nr. Reg. Comerțului J23/4596/2016
Sediu social CLOŞCA nr. 2, Sat Vadu Anei, Comuna Brăneşti, jud. Ilfov, 77033

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

CARAGHEORGHE ADELA-MIHAELA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 28 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONIL CAMP SRL după CUI 36743812 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 49/100
Cifră de afaceri 2025
557.572 lei
+43,0% vs 2024
Profit net 2025
19.346 lei
+5,9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.5%
Față de sectorpeste 46% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 357 de firme din Alte servicii de alimentație n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 5,2%.

Mărime față de sector5 angajați · peste 68% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 367 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 3.000 lei3.000 lei20162017: 11.700 lei12K lei20172018: 299.217 lei299K lei20182019: 294.916 lei295K lei20192020: 251.352 lei251K lei20202021: 286.829 lei287K lei20212022: 314.765 lei315K lei20222023: 370.774 lei371K lei20232024: 388.700 lei389K lei20242025: 557.572 lei558K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 557.572 lei 19.346 lei 5
2024 388.700 lei 18.276 lei 4
2023 370.774 lei -2.461 lei 4
2022 314.765 lei 5.554 lei 4
2021 286.829 lei -64.802 lei 6
2020 251.352 lei 31.361 lei 6
2019 294.916 lei -219.969 lei 8
2018 299.217 lei 2.004 lei 6
2017 11.700 lei -2.398 lei —
2016 3.000 lei 2.753 lei —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 236 de zile−64 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 36 de zile−29 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,47%−1,23 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 224,2%−135,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,45×+0,17 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 12,03%−8,57 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -130,71%+128,02 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 111.514 lei+14.339 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,47×−0,91 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 3,6%−2,19 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

8,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 571 din 6.401 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 835 din 6.730 de firme active cu bilanț depus (CAEN 5520)
Vechime relativămai veche decât 64% dintre cele 16.091 de firme active din sector
SectorCAEN 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONIL CAMP SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONIL CAMP SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

CONIL CAMP SRL, cu sediul în Sat Vadu Anei Com. Brăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36743812, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/4596/2016. Firma a fost înființată la data de 15 noiembrie 2016 și are ca obiect principal de activitate Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

La ultima verificare, CONIL CAMP SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 557.572 lei și un rezultat net de 19.346 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONIL CAMP SRL?

CONIL CAMP SRL (CUI 36743812) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă CONIL CAMP SRL în sectorul său?

CONIL CAMP SRL ocupă locul 835 din 6.730 de firme active cu bilanț depus în CAEN 5520 (Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONIL CAMP SRL față de firmele din același domeniu?

CONIL CAMP SRL este mai veche decât 64% dintre cele 16.091 de firme active cu CAEN 5520.

Este CONIL CAMP SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONIL CAMP SRL (CUI 36743812) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONIL CAMP SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONIL CAMP SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONIL CAMP SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONIL CAMP SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONIL CAMP SRL plătitoare de TVA?

Nu, CONIL CAMP SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONIL CAMP SRL?

În anul 2025, CONIL CAMP SRL a raportat o cifră de afaceri de 557.572 lei și un număr mediu de 5 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONIL CAMP SRL?

Firmoscop analizează CONIL CAMP SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Hoteluri & Cazare în Ilfov →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 5520 din Ilfov, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.