Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.

QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.

Înființată în 2016 · 9 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 36847333 · J40/25131/2022
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.
CUI 36847333
Nr. Reg. Comerțului J40/25131/2022
Sediu social Str. G-ral. Ioan Culcer nr. 6, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Telefon 0722778899

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

CALU NICOLAE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 28.02.2024
CAEN4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. după CUI 36847333 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2021
4.298.039 lei
+258.0% vs 2020
Profit net 2021
1.243.475 lei
+333.9% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă28.9%
Datorii / capital0.5×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 23.000 lei23K lei20162017: 566.662 lei567K lei20172018: 154.605 lei155K lei20182019: 277.237 lei277K lei20192020: 1.201.665 lei1,2 mil. lei20202021: 4.298.039 lei4,3 mil. lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 4.298.039 lei 1.243.475 lei 26
2020 1.201.665 lei 286.565 lei 20
2019 277.237 lei 2.166 lei 4
2018 154.605 lei -89.105 lei
2017 566.662 lei 366.673 lei
2016 23.000 lei 22.239 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2016–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 70 zile−31 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 42 zile−76 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 28,93%+5,08 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 34,1%−1,93 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,93×+0,15 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,52× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 78,09%+29,43 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 51,46%+20,33 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 65,9%+1,93 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 165.309 lei+105.226 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,78×+0,47 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 23,62×−11,74 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 15 zile+5 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 42,72%+7,67 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 856 din 32.045 firme active cu bilanț depus (CAEN 4120)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 67.165 firme active din sector
SectorCAEN 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume4
Dintre care radiate (închise)4

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Voluntari → Sector 6 Mun. Bucureşti
  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/5013/2016 → J40/25131/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Oraş Voluntari
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/25131/2022 → J23/5013/2016
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Voluntari → Bucureşti Sectorul 6

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

QUARTIER MANAGEMENT S.R.L., cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36847333, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/25131/2022. Firma a fost înființată la data de 16 decembrie 2016 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

La ultima verificare, QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 4.298.039 lei și un rezultat net de 1.243.475 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.?

QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. (CUI 36847333) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. în sectorul său?

QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. ocupă locul 856 din 32.045 firme active cu bilanț depus în CAEN 4120 (Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. este mai veche decât 55% dintre cele 67.165 firme active cu CAEN 4120.

Este QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. o firmă activă?

Nu — QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. (CUI 36847333) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru QUARTIER MANAGEMENT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.?

În anul 2021, QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.298.039 lei și un număr mediu de 26 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.?

Firmoscop analizează QUARTIER MANAGEMENT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în Ilfov →

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.