Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › LA MĂTUŞA CATERING SRL

LA MĂTUŞA CATERING SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Orş. Otopeni
CUI 36924207 · J23/133/2017
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LA MĂTUŞA CATERING SRL
CUI 36924207
Nr. Reg. Comerțului J23/133/2017
Sediu social Str. 1 Mai nr. 72H, Parter, Orş. Otopeni, jud. ILFOV, 75100

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

RECOVERY SOLUTIONS IPURL · lichidator judiciar

Identitate

StareRADIERE din data 17.12.2021
CAEN5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LA MĂTUŞA CATERING SRL după CUI 36924207 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 24/100
Cifră de afaceri 2018
146.982 lei
+18046.0% vs 2017
Profit net 2018
-87.963 lei
-16.1% vs 2017

Bonitate financiară

Marjă netă-59.8%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 810 lei810 lei20172018: 146.982 lei147K lei2018
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2018 146.982 lei -87.963 lei 1
2017 810 lei -75.751 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2017–2018). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2018, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 423 zile−35.302 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 9 zile−1.318 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -59,85%+9.292,13 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 2.284,96%+534,83 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,04× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -1.181,19%+491,02 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -2.184,96%−534,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 146.982 lei cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 19,74×+19,56 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 39,58×+38,89 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 9 zile−522 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -37,05%+61,89 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2018. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.076 din 1.817 firme active cu bilanț depus (CAEN 5621)
Vechime relativămai veche decât 67% dintre cele 3.518 firme active din sector
SectorCAEN 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LA MĂTUŞA CATERING SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LA MĂTUŞA CATERING SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LA MĂTUŞA CATERING SRL, cu sediul în Orş. Otopeni, are codul unic de înregistrare (CUI) 36924207, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/133/2017. Firma a fost înființată la data de 17 ianuarie 2017 și are ca obiect principal de activitate Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

La ultima verificare, LA MĂTUŞA CATERING SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2018 a raportat o cifră de afaceri de 146.982 lei și un rezultat net de -87.963 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LA MĂTUŞA CATERING SRL?

LA MĂTUŞA CATERING SRL (CUI 36924207) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă LA MĂTUŞA CATERING SRL în sectorul său?

LA MĂTUŞA CATERING SRL ocupă locul 1.076 din 1.817 firme active cu bilanț depus în CAEN 5621 (Activități de alimentație (catering) pentru evenimente), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LA MĂTUŞA CATERING SRL față de firmele din același domeniu?

LA MĂTUŞA CATERING SRL este mai veche decât 67% dintre cele 3.518 firme active cu CAEN 5621.

Este LA MĂTUŞA CATERING SRL o firmă activă?

Nu — LA MĂTUŞA CATERING SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este LA MĂTUŞA CATERING SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare LA MĂTUŞA CATERING SRL (CUI 36924207) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în LA MĂTUŞA CATERING SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LA MĂTUŞA CATERING SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LA MĂTUŞA CATERING SRL plătitoare de TVA?

Nu, LA MĂTUŞA CATERING SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LA MĂTUŞA CATERING SRL?

În anul 2018, LA MĂTUŞA CATERING SRL a raportat o cifră de afaceri de 146.982 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LA MĂTUŞA CATERING SRL?

Firmoscop analizează LA MĂTUŞA CATERING SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Ilfov →

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.