Sari la conținut
FirmoscopFirmeIași › BEHIND THE WALLS SRL

BEHIND THE WALLS SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Mun. Iaşi
CUI 37244497 · J22/649/2017
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BEHIND THE WALLS SRL
CUI 37244497
Nr. Reg. Comerțului J22/649/2017
Sediu social Str. Grigore Ureche nr. 7, et. PARTER, Casa cu Absidă, la Avocat Agrigoroaei Nadine Evelyne, Mun. Iaşi, 700023
Telefon 0749691579

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

ADĂSCĂLIŢEI MARIANA IULIANA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.03.2017
CAEN9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BEHIND THE WALLS SRL după CUI 37244497 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2018
17.642 lei
-22.0% vs 2017
Profit net 2018
15.278 lei
-17.4% vs 2017

Bonitate financiară

Marjă netă86.6%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 22.709 lei23K lei20172018: 17.642 lei18K lei2018
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2018 17.642 lei 15.278 lei
2017 22.709 lei 18.490 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2017–2018). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2018, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 2 zile−10 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 521 zile+322 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 86,6%+5,18 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,28%−3,43 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 358,56×+331,64 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 44,98%−53,95 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 44,85%−50,41 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 99,72%+3,43 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,52×−0,65 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 861,42%+319,56 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2018 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2018. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.398 din 6.111 firme active cu bilanț depus (CAEN 9329)
Vechime relativămai veche decât 72% dintre cele 14.272 firme active din sector
SectorCAEN 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: sediu expirat → INREGISTRAT din data 21.03.2017
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 21.03.2017 → sediu expirat

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BEHIND THE WALLS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BEHIND THE WALLS SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BEHIND THE WALLS SRL, cu sediul în Mun. Iaşi, are codul unic de înregistrare (CUI) 37244497, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J22/649/2017. Firma a fost înființată la data de 21 martie 2017 și are ca obiect principal de activitate Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

La ultima verificare, BEHIND THE WALLS SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2018 a raportat o cifră de afaceri de 17.642 lei și un rezultat net de 15.278 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BEHIND THE WALLS SRL?

BEHIND THE WALLS SRL (CUI 37244497) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă BEHIND THE WALLS SRL în sectorul său?

BEHIND THE WALLS SRL ocupă locul 4.398 din 6.111 firme active cu bilanț depus în CAEN 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BEHIND THE WALLS SRL față de firmele din același domeniu?

BEHIND THE WALLS SRL este mai veche decât 72% dintre cele 14.272 firme active cu CAEN 9329.

Este BEHIND THE WALLS SRL o firmă activă?

BEHIND THE WALLS SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este BEHIND THE WALLS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BEHIND THE WALLS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BEHIND THE WALLS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BEHIND THE WALLS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BEHIND THE WALLS SRL plătitoare de TVA?

Nu, BEHIND THE WALLS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BEHIND THE WALLS SRL?

În anul 2018, BEHIND THE WALLS SRL a raportat o cifră de afaceri de 17.642 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BEHIND THE WALLS SRL?

Firmoscop analizează BEHIND THE WALLS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.