Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › 4 SEASONS CLEAN SRL

4 SEASONS CLEAN SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 37247922 · J40/3760/2017
Atenție sporită Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire 4 SEASONS CLEAN SRL
CUI 37247922
Nr. Reg. Comerțului J40/3760/2017
Sediu social Str. Heliade Între Vii nr. 8, CORP C12, ET.1, CAMERA NR.1, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 23383

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

COZEI ANA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.03.2017
CAEN6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută 4 SEASONS CLEAN SRL după CUI 37247922 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2020
0 lei
-100.0% vs 2019
Profit net 2020
-6.274 lei
-110.3% vs 2019

Bonitate financiară

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%). · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 97.768 lei98K lei20172018: 80.550 lei81K lei20182019: 68.189 lei68K lei20192020: 0 lei0 lei2020
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2020 0 lei -6.274 lei
2019 68.189 lei 60.935 lei
2018 80.550 lei 69.830 lei
2017 97.768 lei 88.873 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2017–2020). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2020, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 3,17%+2,42 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 31,55×−101,91 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,03× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -5,03%−51,54 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -4,87%−51,03 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 96,83%−2,42 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor −0,52 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -99,7%−924,26 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2020 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.392 din 3.521 firme active cu bilanț depus (CAEN 6832)
Vechime relativămai veche decât 58% dintre cele 6.782 firme active din sector
SectorCAEN 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru 4 SEASONS CLEAN SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți 4 SEASONS CLEAN SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

4 SEASONS CLEAN SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 37247922, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/3760/2017. Firma a fost înființată la data de 21 martie 2017 și are ca obiect principal de activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

La ultima verificare, 4 SEASONS CLEAN SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -6.274 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are 4 SEASONS CLEAN SRL?

4 SEASONS CLEAN SRL (CUI 37247922) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă 4 SEASONS CLEAN SRL în sectorul său?

4 SEASONS CLEAN SRL ocupă locul 3.392 din 3.521 firme active cu bilanț depus în CAEN 6832 (Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract), după cifra de afaceri.

Cât de veche este 4 SEASONS CLEAN SRL față de firmele din același domeniu?

4 SEASONS CLEAN SRL este mai veche decât 58% dintre cele 6.782 firme active cu CAEN 6832.

Este 4 SEASONS CLEAN SRL o firmă activă?

4 SEASONS CLEAN SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este 4 SEASONS CLEAN SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, 4 SEASONS CLEAN SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în 4 SEASONS CLEAN SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru 4 SEASONS CLEAN SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este 4 SEASONS CLEAN SRL plătitoare de TVA?

Nu, 4 SEASONS CLEAN SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a 4 SEASONS CLEAN SRL?

În anul 2020, 4 SEASONS CLEAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu 4 SEASONS CLEAN SRL?

Firmoscop analizează 4 SEASONS CLEAN SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.