Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › MATTY MAV UNO SRL

MATTY MAV UNO SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Sat Prilog Com. Oraşu Nou
CUI 37508092 · J2017000479307
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MATTY MAV UNO SRL
CUI 37508092
Nr. Reg. Comerțului J2017000479307
Sediu social G PRILOG nr. 50, Sat Prilog Com. Oraşu Nou, jud. SATU MARE, 447222

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

BILŢ ANGELA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 04.05.2017
CAEN5611 · Restaurante
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MATTY MAV UNO SRL după CUI 37508092 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2025
204.336 lei
+11.0% vs 2024
Profit net 2025
-131.370 lei
-101.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-64.3%
Față de sectorpeste 4% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 11.214 de firme din Restaurante care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,3%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 51% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 12.068 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 18.779 lei19K lei20172018: 119.845 lei120K lei20182019: 153.021 lei153K lei20192020: 122.645 lei123K lei20202021: 147.715 lei148K lei20212022: 185.167 lei185K lei20222023: 162.138 lei162K lei20232024: 184.388 lei184K lei20242025: 204.336 lei204K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 204.336 lei -131.370 lei 3
2024 184.388 lei -65.310 lei 2
2023 162.138 lei 133 lei 2
2022 185.167 lei 22.019 lei 2
2021 147.715 lei 3.907 lei 1
2020 122.645 lei 11.495 lei 1
2019 153.021 lei 2.872 lei 1
2018 119.845 lei -32.511 lei 1
2017 18.779 lei -37.061 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 958 zile−6 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 2 zile−3 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -64,29%−28,87 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 172,6%+48,58 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,58×−0,23 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -42,27%−25,63 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -72,6%−48,58 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 68.112 lei−24.082 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,66×+0,19 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 10,45×−1,01 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 35 zile+3 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -36,39%−13,28 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.343 din 10.360 firme active cu bilanț depus (CAEN 5611)
Vechime relativămai veche decât 71% dintre cele 15.726 firme active din sector
SectorCAEN 5611 · Restaurante →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MATTY MAV UNO SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MATTY MAV UNO SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

MATTY MAV UNO SRL, cu sediul în Sat Prilog Com. Oraşu Nou, are codul unic de înregistrare (CUI) 37508092, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2017000479307. Firma a fost înființată la data de 4 mai 2017 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5611).

La ultima verificare, MATTY MAV UNO SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 204.336 lei și un rezultat net de -131.370 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MATTY MAV UNO SRL?

MATTY MAV UNO SRL (CUI 37508092) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă MATTY MAV UNO SRL în sectorul său?

MATTY MAV UNO SRL ocupă locul 7.343 din 10.360 firme active cu bilanț depus în CAEN 5611 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MATTY MAV UNO SRL față de firmele din același domeniu?

MATTY MAV UNO SRL este mai veche decât 71% dintre cele 15.726 firme active cu CAEN 5611.

Este MATTY MAV UNO SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare MATTY MAV UNO SRL (CUI 37508092) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este MATTY MAV UNO SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, MATTY MAV UNO SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în MATTY MAV UNO SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MATTY MAV UNO SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MATTY MAV UNO SRL plătitoare de TVA?

Nu, MATTY MAV UNO SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MATTY MAV UNO SRL?

În anul 2025, MATTY MAV UNO SRL a raportat o cifră de afaceri de 204.336 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MATTY MAV UNO SRL?

Firmoscop analizează MATTY MAV UNO SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Satu Mare →

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.