Sari la conținut
FirmoscopFirmeTimiș › ESD RECORDING STAGE SRL

ESD RECORDING STAGE SRL

Înființată în 2017 · 9 ani vechime · Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român
CUI 37601336 · J35/1890/2017
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ESD RECORDING STAGE SRL
CUI 37601336
Nr. Reg. Comerțului J35/1890/2017
Sediu Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român, Timiş
Telefon 0771381965

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ DĂOGARU PETRIȘOR-LIVIU · lichidatorDĂOGARU PETRIȘOR -LIVIU · reprezentant al persoanei juridice

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 18.10.2024
CAEN5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ESD RECORDING STAGE SRL după CUI 37601336 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2021
358.485 lei
+22.0% vs 2020
Profit net 2021
296.503 lei
+19.1% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă82.7%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 185.900 lei186K lei20182019: 286.694 lei287K lei20192020: 295.044 lei295K lei20202021: 358.485 lei358K lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 358.485 lei 296.503 lei 1
2020 295.044 lei 249.025 lei 1
2019 286.694 lei 201.665 lei 1
2018 185.900 lei 176.110 lei 1
2017 -3.995 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2017–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 12 zile+4 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 48 zile+13 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 82,71%−1,69 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 1,13%+0,27 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 88,6×−27,04 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,01× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 32,25%−7,72 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 29,14%−4,64 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,38%+5,87 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 358.485 lei+63.441 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,35×−0,05 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 230,11%−158,01 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 148 din 808 firme active cu bilanț depus (CAEN 5920)
Vechime relativămai veche decât 64% dintre cele 1.543 firme active din sector
SectorCAEN 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume100
Dintre care în procedură de insolvență7
Dintre care radiate (închise)92

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ESD RECORDING STAGE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ESD RECORDING STAGE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ESD RECORDING STAGE SRL, cu sediul în Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român, are codul unic de înregistrare (CUI) 37601336, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J35/1890/2017. Firma a fost înființată la data de 18 mai 2017 și are ca obiect principal de activitate Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN 5920).

La ultima verificare, ESD RECORDING STAGE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 358.485 lei și un rezultat net de 296.503 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ESD RECORDING STAGE SRL?

ESD RECORDING STAGE SRL (CUI 37601336) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă ESD RECORDING STAGE SRL în sectorul său?

ESD RECORDING STAGE SRL ocupă locul 148 din 808 firme active cu bilanț depus în CAEN 5920 (Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ESD RECORDING STAGE SRL față de firmele din același domeniu?

ESD RECORDING STAGE SRL este mai veche decât 64% dintre cele 1.543 firme active cu CAEN 5920.

Este ESD RECORDING STAGE SRL o firmă activă?

Nu — ESD RECORDING STAGE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este ESD RECORDING STAGE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare ESD RECORDING STAGE SRL (CUI 37601336) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în ESD RECORDING STAGE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ESD RECORDING STAGE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ESD RECORDING STAGE SRL plătitoare de TVA?

Nu, ESD RECORDING STAGE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ESD RECORDING STAGE SRL?

În anul 2021, ESD RECORDING STAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 358.485 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ESD RECORDING STAGE SRL?

Firmoscop analizează ESD RECORDING STAGE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Timiş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Timiș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.