Sari la conținut
FirmoscopFirmeGiurgiu › BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.

BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.

Înființată în 2017 · 8 ani vechime · Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti
CUI 38384723 · J2017000822523
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO38384723
Nr. Reg. Comerțului J2017000822523
Sediu social Str. 1 Decembrie 1918 nr. 166, CAMERA 2, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti, jud. GIURGIU, 87078
Telefon 0720905210

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

DINU GEORGE-DANIEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.10.2017
CAEN4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. după CUI 38384723 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2025
59.640 lei
-71.0% vs 2024
Profit net 2025
-413.713 lei
-51.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-693.7%
Față de sectorpeste 0% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 66% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-71%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 25.032 lei25K lei20172018: 540.183 lei540K lei20182019: 563.347 lei563K lei20192020: 452.131 lei452K lei20202021: 1.114.856 lei1,1 mil. lei20212022: 1.092.228 lei1,1 mil. lei20222023: 465.074 lei465K lei20232024: 202.615 lei203K lei20242025: 59.640 lei60K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 59.640 lei -413.713 lei 3
2024 202.615 lei -273.049 lei 6
2023 465.074 lei -374.252 lei 9
2022 1.092.228 lei -65.393 lei 9
2021 1.114.856 lei 229.487 lei 6
2020 452.131 lei -3.193 lei 4
2019 563.347 lei 2.792 lei 4
2018 540.183 lei 164.715 lei 3
2017 25.032 lei 16.631 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2017–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 7.466 zile+5.650 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 687 zile+306 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -693,68%−558,92 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 861,34%+567,69 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,12×−0,22 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -292,09%−212,53 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -761,34%−567,69 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 19.880 lei−13.889 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,42×−0,17 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 3,01×+1,21 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 121 zile−82 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -87,38%−30,19 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 16.501 din 19.963 firme active cu bilanț depus (CAEN 4100)
Vechime relativămai veche decât 70% dintre cele 32.294 firme active din sector
SectorCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L., cu sediul în Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 38384723, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2017000822523. Firma a fost înființată la data de 23 octombrie 2017 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

La ultima verificare, BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.640 lei și un rezultat net de -413.713 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.?

BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. (CUI 38384723) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. în sectorul său?

BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. ocupă locul 16.501 din 19.963 firme active cu bilanț depus în CAEN 4100 (Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. este mai veche decât 70% dintre cele 32.294 firme active cu CAEN 4100.

Este BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. (CUI 38384723) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.?

În anul 2025, BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 59.640 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L.?

Firmoscop analizează BOSE CONSTRUCT SPECIALISTS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Giurgiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în Giurgiu →

Mergi mai departe

Firme din Giurgiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.