Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Buzău › DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.

DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.

Înființată în 2018 · 8 ani vechime · Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
CUI 39133100 · J10/347/2018
Atenție sporită Verificat la ANAF · 1 noiembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.
CUI 39133100
Nr. Reg. Comerțului J10/347/2018
Sediu social CENTRALĂ nr. 210, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, jud. Buzău, 127325

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 1 noiembrie 2026.

Reprezentanți

UNTEA CARMEN · administrator

Identitate

Starefuncțiune
CAEN1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 1 noiembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 noiembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 noiembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. după CUI 39133100 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 34/100
Cifră de afaceri 2025
222.488 lei
+26,0% vs 2024
Profit net 2025
-32.867 lei
-118,9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-14.8%
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 23.650 lei24K lei20182022: 68.020 lei68K lei20222023: 196.454 lei196K lei20232024: 176.838 lei177K lei20242025: 222.488 lei222K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 222.488 lei -32.867 lei 4
2024 176.838 lei -15.016 lei 4
2023 196.454 lei 1.119 lei 3
2022 68.020 lei -20.249 lei 3
2018 23.650 lei -27.142 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 149 de zile+14 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -14,77%−6,28 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 264,19%+107,85 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,38×−0,26 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -95,75%−59,74 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -164,19%−107,85 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 55.622 lei+11.412 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 6,48×+2,24 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 11,55×+1,14 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 32 de zile−3 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -10,53%−4,45 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 466 din 1.903 firme active cu bilanț depus (CAEN 1413)
Vechime relativămai veche decât 38% dintre cele 4.761 de firme active din sector
SectorCAEN 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L., cu sediul în Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni, are codul unic de înregistrare (CUI) 39133100, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J10/347/2018. Firma a fost înființată la data de 3 aprilie 2018 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

La ultima verificare, DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 222.488 lei și un rezultat net de -32.867 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 1 noiembrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.?

DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. (CUI 39133100) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 noiembrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. în sectorul său?

DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. ocupă locul 466 din 1.903 firme active cu bilanț depus în CAEN 1413 (Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. este mai veche decât 38% dintre cele 4.761 de firme active cu CAEN 1413.

Este DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. (CUI 39133100) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.?

În anul 2025, DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 222.488 lei și un număr mediu de 4 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L.?

Firmoscop analizează DENISA & IONUT ALL EVENTS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Buzău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Textile & Confecții în Buzău →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 1413 din Buzău, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Buzău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 1 noiembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.