Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.

Înființată în 2018 · 7 ani vechime · Sector 3 Mun. Bucureşti
CUI 40212053 · J40/16908/2018
Atenție sporită Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.
CUI 40212053
Nr. Reg. Comerțului J40/16908/2018
Sediu social Str. Baba Novac nr. 13, bl. G16, sc. 2, et. 5, ap. 68, Sector 3 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 31624

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

MANDALAC CRISTIANA-ROXANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 15.12.2023
CAEN8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. după CUI 40212053 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2023
3.987 lei
ultimul bilanț
Profit net 2023
-6.700 lei
+90.5% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă-168.0%
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 38.391 lei38K lei20182019: 127.357 lei127K lei20192020: 159.902 lei160K lei20202021: 157.496 lei157K lei20212023: 3.987 lei3.987 lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 3.987 lei -6.700 lei
2022 -70.760 lei 1
2021 157.496 lei 15.534 lei 1
2020 159.902 lei 37.827 lei 1
2019 127.357 lei -12.408 lei 1
2018 38.391 lei 23.240 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 6 ani (2018–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5.044 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -168,05% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 650,43%−99,85 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,15× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -79,09%+1.073,35 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -550,43%+99,85 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,47× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,26× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 161 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -61,76%+38,17 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.406 din 7.990 firme active cu bilanț depus (CAEN 8299)
Vechime relativămai veche decât 51% dintre cele 17.504 firme active din sector
SectorCAEN 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L., cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 40212053, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/16908/2018. Firma a fost înființată la data de 26 noiembrie 2018 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

La ultima verificare, CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 3.987 lei și un rezultat net de -6.700 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.?

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40212053) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. în sectorul său?

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. ocupă locul 7.406 din 7.990 firme active cu bilanț depus în CAEN 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. este mai veche decât 51% dintre cele 17.504 firme active cu CAEN 8299.

Este CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.?

În anul 2023, CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.987 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop analizează CUSTOMIZED SOLUTIONS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.