Sari la conținut
FirmoscopFirmePrahova › SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.

SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sat Ceraşu Com. Ceraşu
CUI 40755599 · J29/1216/2019
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.
CUI 40755599
Nr. Reg. Comerțului J29/1216/2019
Sediu social G CERAŞU nr. 40, Sat Ceraşu Com. Ceraşu, jud. PRAHOVA, 107140
Telefon 0720 314 539

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

PIROIU GEORGIANA-LARISA · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 12.12.2024
CAEN9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. după CUI 40755599 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2023
5.200 lei
+45.0% vs 2022
Profit net 2023
2.687 lei
+1833.1% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă51.7%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 15.085 lei15K lei20192021: 7.679 lei7.679 lei20212022: 3.585 lei3.585 lei20222023: 5.200 lei5.200 lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 5.200 lei 2.687 lei
2022 3.585 lei 139 lei
2021 7.679 lei 7.287 lei
2020 -1.675 lei
2019 15.085 lei 12.517 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2019–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 54 zile−19 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 70 zile−32 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 51,67%+47,79 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 3,5%−0,26 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 28,55×+1,93 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,04× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 12,7%+11,95 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 12,26%+11,54 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 96,5%+0,26 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,24× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 173,11%+165,77 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.563 din 1.848 firme active cu bilanț depus (CAEN 9001)
Vechime relativămai veche decât 43% dintre cele 5.929 firme active din sector
SectorCAEN 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D., cu sediul în Sat Ceraşu Com. Ceraşu, are codul unic de înregistrare (CUI) 40755599, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J29/1216/2019. Firma a fost înființată la data de 8 martie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

La ultima verificare, SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 5.200 lei și un rezultat net de 2.687 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.?

SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. (CUI 40755599) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. în sectorul său?

SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. ocupă locul 1.563 din 1.848 firme active cu bilanț depus în CAEN 9001 (Activități de interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. față de firmele din același domeniu?

SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. este mai veche decât 43% dintre cele 5.929 firme active cu CAEN 9001.

Este SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. o firmă activă?

Nu — SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. în insolvență?

Nu — la ultima verificare SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. (CUI 40755599) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. plătitoare de TVA?

Nu, SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.?

În anul 2023, SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 5.200 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D.?

Firmoscop analizează SELECTIVE LARMUSIC S.R.L.-D. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Prahova

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Prahova

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.