Sari la conținut
FirmoscopFirmePrahova › NEDESI LOGISTIC S.R.L.

NEDESI LOGISTIC S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sat Bodeşti Com. Poseşti
CUI 40797977 · J2019001281299
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire NEDESI LOGISTIC S.R.L.
CUI 40797977
Nr. Reg. Comerțului J2019001281299
Sediu social BODEŞTI nr. 95, Sat Bodeşti Com. Poseşti, jud. PRAHOVA, 107441
Telefon 0732137034

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

NEAGU SILVIA PETRUŢA · administrator

Identitate

StareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.02.2026
CAEN4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută NEDESI LOGISTIC S.R.L. după CUI 40797977 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2025
33.415 lei
-15.0% vs 2024
Profit net 2025
-4.371 lei
-82.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-13.1%
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2019: 57.474 lei57K lei20192020: 92.044 lei92K lei20202021: 74.629 lei75K lei20212022: 69.671 lei70K lei20222023: 68.504 lei69K lei20232024: 39.190 lei39K lei20242025: 33.415 lei33K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 33.415 lei -4.371 lei
2024 39.190 lei -2.400 lei
2023 68.504 lei -373 lei
2022 69.671 lei -1.743 lei 0
2021 74.629 lei 3.399 lei
2020 92.044 lei 6.217 lei 0
2019 57.474 lei -22.510 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2019–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 414 zile+59 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 3 zile+1 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -13,08%−6,96 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 231,96%+49,84 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,43×−0,12 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -26,73%−15,28 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -131,96%−49,84 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,04×+0,17 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 10,87×+5,76 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 34 zile−37 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -11,57%−5,8 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 37.032 din 47.594 firme active cu bilanț depus (CAEN 4711)
Vechime relativămai veche decât 26% dintre cele 91.200 firme active din sector
SectorCAEN 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru NEDESI LOGISTIC S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți NEDESI LOGISTIC S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

NEDESI LOGISTIC S.R.L., cu sediul în Sat Bodeşti Com. Poseşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 40797977, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2019001281299. Firma a fost înființată la data de 18 martie 2019 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

La ultima verificare, NEDESI LOGISTIC S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33.415 lei și un rezultat net de -4.371 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are NEDESI LOGISTIC S.R.L.?

NEDESI LOGISTIC S.R.L. (CUI 40797977) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă NEDESI LOGISTIC S.R.L. în sectorul său?

NEDESI LOGISTIC S.R.L. ocupă locul 37.032 din 47.594 firme active cu bilanț depus în CAEN 4711 (Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun), după cifra de afaceri.

Cât de veche este NEDESI LOGISTIC S.R.L. față de firmele din același domeniu?

NEDESI LOGISTIC S.R.L. este mai veche decât 26% dintre cele 91.200 firme active cu CAEN 4711.

Este NEDESI LOGISTIC S.R.L. o firmă activă?

NEDESI LOGISTIC S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este NEDESI LOGISTIC S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, NEDESI LOGISTIC S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în NEDESI LOGISTIC S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru NEDESI LOGISTIC S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este NEDESI LOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, NEDESI LOGISTIC S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a NEDESI LOGISTIC S.R.L.?

În anul 2025, NEDESI LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.415 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu NEDESI LOGISTIC S.R.L.?

Firmoscop analizează NEDESI LOGISTIC S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Prahova

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Prahova →

Mergi mai departe

Firme din Prahova

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.