Sari la conținut
FirmoscopFirmeGorj › ARVYWAY S.R.L.

ARVYWAY S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Orş. Bumbeşti-Jiu
CUI 41103267 · J18/706/2019
Atenție sporită Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ARVYWAY S.R.L.
CUI 41103267
Nr. Reg. Comerțului J18/706/2019
Sediu social Str. Parîngului nr. 95, Orş. Bumbeşti-Jiu, jud. GORJ, 215100

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

ARVATU CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 13.05.2019
CAEN8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ARVYWAY S.R.L. după CUI 41103267 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2021
2.866 lei
-89.0% vs 2020
Profit net 2021
2.194 lei
-88.4% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă76.6%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-89%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 25.174 lei25K lei20202021: 2.866 lei2.866 lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 2.866 lei 2.194 lei 0
2020 25.174 lei 18.883 lei 0
2019 -4.628 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2019–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 76,55%+1,54 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,26% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 388,19× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 13,18%−117,45 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 13,14%−117,49 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 99,74%−0,26 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,17×−1,57 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,73×−21,45 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 133 zile+118 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 355,64%+55,16 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 731 din 848 firme active cu bilanț depus (CAEN 8219)
Vechime relativămai veche decât 37% dintre cele 2.300 firme active din sector
SectorCAEN 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ARVYWAY S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ARVYWAY S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ARVYWAY S.R.L., cu sediul în Orş. Bumbeşti-Jiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 41103267, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J18/706/2019. Firma a fost înființată la data de 13 mai 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN 8219).

La ultima verificare, ARVYWAY S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 2.866 lei și un rezultat net de 2.194 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ARVYWAY S.R.L.?

ARVYWAY S.R.L. (CUI 41103267) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă ARVYWAY S.R.L. în sectorul său?

ARVYWAY S.R.L. ocupă locul 731 din 848 firme active cu bilanț depus în CAEN 8219 (Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ARVYWAY S.R.L. față de firmele din același domeniu?

ARVYWAY S.R.L. este mai veche decât 37% dintre cele 2.300 firme active cu CAEN 8219.

Este ARVYWAY S.R.L. o firmă activă?

ARVYWAY S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este ARVYWAY S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ARVYWAY S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ARVYWAY S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ARVYWAY S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ARVYWAY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ARVYWAY S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ARVYWAY S.R.L.?

În anul 2021, ARVYWAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.866 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ARVYWAY S.R.L.?

Firmoscop analizează ARVYWAY S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Gorj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.