Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › HIDRA SECURITY S.R.L.

HIDRA SECURITY S.R.L.

Înființată în 2019 · 7 ani vechime · Sat Leţcani Com. Leţcani
CUI 41358740 · J2020003028225
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire HIDRA SECURITY S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO41358740
Nr. Reg. Comerțului J2020003028225
Sediu social Str DRAGOS VODA nr. 14, Sat Leţcani Com. Leţcani, jud. IAŞI, 707280
Telefon 0761781698

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

BRÎNZILĂ VASILE CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2020
CAEN8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută HIDRA SECURITY S.R.L. după CUI 41358740 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 34/100
Cifră de afaceri 2024
1.763.977 lei
+28.0% vs 2023
Profit net 2024
-471.635 lei
-1289.3% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă-26.7%
Față de sectorpeste 5% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 1.197 de firme din Activități de investigații și servicii private de protecție care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 7,6%.

Mărime față de sector22 angajați · peste 54% din sector

Mediana sectorului: 18 angajați, din 1.298 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 4.140 lei4.140 lei20202021: 1.328.400 lei1,3 mil. lei20212022: 1.374.998 lei1,4 mil. lei20222023: 1.378.441 lei1,4 mil. lei20232024: 1.763.977 lei1,8 mil. lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 1.763.977 lei -471.635 lei 22
2023 1.378.441 lei 39.658 lei 19
2022 1.374.998 lei 13.526 lei 16
2021 1.328.400 lei 377.334 lei 18
2020 4.140 lei -9.137 lei 6

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2020–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 106 zile+72 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 58 zile−26 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -26,74%−29,62 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 110,85%+87,44 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,9×−3,37 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -102,26%−109,46 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -10,85%−87,44 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 80.181 lei+7.631 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,82×+1,32 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 950,93×+644,13 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile−1 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -19,07%−22,08 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 1.415 din 7.803 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 10,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 528 din 1.119 firme active cu bilanț depus (CAEN 8001)
Vechime relativămai veche decât 41% dintre cele 1.577 firme active din sector
SectorCAEN 8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)6
Valoare totală (2024–2026)73.623 lei

Cumpărători: Comuna Lunca, COMUNA VALEA LUPULUI, COMUNA REBRICEA

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Leţcani Com. Leţcani
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2020
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8841/2019 → J2020003028225
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2020 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Iaşi → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Leţcani, Comuna Leţcani → Bucureşti Sectorul 6
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2020003028225 → J40/8841/2019
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Iaşi
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Leţcani, Comuna Leţcani
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8841/2019 → J2020003028225
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Iaşi → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Leţcani, Comuna Leţcani → Bucureşti Sectorul 6
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2020003028225 → J40/8841/2019
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Iaşi
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Leţcani, Comuna Leţcani
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2020
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8841/2019 → J2020003028225

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru HIDRA SECURITY S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți HIDRA SECURITY S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

HIDRA SECURITY S.R.L., cu sediul în Sat Leţcani Com. Leţcani, are codul unic de înregistrare (CUI) 41358740, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2020003028225. Firma a fost înființată la data de 5 iulie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

La ultima verificare, HIDRA SECURITY S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.763.977 lei și un rezultat net de -471.635 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are HIDRA SECURITY S.R.L.?

HIDRA SECURITY S.R.L. (CUI 41358740) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă HIDRA SECURITY S.R.L. în sectorul său?

HIDRA SECURITY S.R.L. ocupă locul 528 din 1.119 firme active cu bilanț depus în CAEN 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție), după cifra de afaceri.

Cât de veche este HIDRA SECURITY S.R.L. față de firmele din același domeniu?

HIDRA SECURITY S.R.L. este mai veche decât 41% dintre cele 1.577 firme active cu CAEN 8001.

Este HIDRA SECURITY S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare HIDRA SECURITY S.R.L. (CUI 41358740) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este HIDRA SECURITY S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, HIDRA SECURITY S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în HIDRA SECURITY S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru HIDRA SECURITY S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este HIDRA SECURITY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, HIDRA SECURITY S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a HIDRA SECURITY S.R.L.?

În anul 2024, HIDRA SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.763.977 lei și un număr mediu de 22 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu HIDRA SECURITY S.R.L.?

Firmoscop analizează HIDRA SECURITY S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.