Sari la conținut
FirmoscopFirmeIași › SYSRO HOLDING S.R.L.

SYSRO HOLDING S.R.L.

Înființată în 2019 · 6 ani vechime · Mun. Iaşi
CUI 42031487 · J22/3759/2019
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SYSRO HOLDING S.R.L.
CUI 42031487
Nr. Reg. Comerțului J22/3759/2019
Sediu social Str. Elena Doamna nr. 59, et. 2, ap. 4, la Cabinet Avocat Colea Călina, Mun. Iaşi, 700398
Telefon 0787224570

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

CANTARAGIU VALERIU DANIEL · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 17.12.2019
CAEN6312 · Activități ale portalurilor web
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SYSRO HOLDING S.R.L. după CUI 42031487 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2023
1.795 lei
+50.0% vs 2022
Profit net 2023
1.143 lei
+11.6% vs 2022

Bonitate financiară

Marjă netă63.7%
Mărime față de sector0 angajați · peste 5% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.080 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 1.200 lei1.200 lei20222023: 1.795 lei1.795 lei2023
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 1.795 lei 1.143 lei 0
2022 1.200 lei 1.024 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2022–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 52 zile+41 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile−183 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 63,68%−21,65 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 9,69%+6,83 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 10,32×−24,68 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,11×+0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 48,29%−35,37 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 43,61%−37,66 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,31%−6,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,68×−0,27 cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 313,59%−443,55 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 771 din 891 firme active cu bilanț depus (CAEN 6312)
Vechime relativămai veche decât 38% dintre cele 1.835 firme active din sector
SectorCAEN 6312 · Activități ale portalurilor web →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: sediu expirat → INREGISTRAT din data 17.12.2019
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 17.12.2019 → sediu expirat

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SYSRO HOLDING S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SYSRO HOLDING S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SYSRO HOLDING S.R.L., cu sediul în Mun. Iaşi, are codul unic de înregistrare (CUI) 42031487, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J22/3759/2019. Firma a fost înființată la data de 17 decembrie 2019 și are ca obiect principal de activitate Activități ale portalurilor web (CAEN 6312).

La ultima verificare, SYSRO HOLDING S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 1.795 lei și un rezultat net de 1.143 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SYSRO HOLDING S.R.L.?

SYSRO HOLDING S.R.L. (CUI 42031487) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă SYSRO HOLDING S.R.L. în sectorul său?

SYSRO HOLDING S.R.L. ocupă locul 771 din 891 firme active cu bilanț depus în CAEN 6312 (Activități ale portalurilor web), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SYSRO HOLDING S.R.L. față de firmele din același domeniu?

SYSRO HOLDING S.R.L. este mai veche decât 38% dintre cele 1.835 firme active cu CAEN 6312.

Este SYSRO HOLDING S.R.L. o firmă activă?

SYSRO HOLDING S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este SYSRO HOLDING S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, SYSRO HOLDING S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în SYSRO HOLDING S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SYSRO HOLDING S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SYSRO HOLDING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SYSRO HOLDING S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SYSRO HOLDING S.R.L.?

În anul 2023, SYSRO HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.795 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SYSRO HOLDING S.R.L.?

Firmoscop analizează SYSRO HOLDING S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.