Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › LET'S NAIL IT S.R.L.

LET'S NAIL IT S.R.L.

Înființată în 2020 · 6 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 42311380 · J2020000735126
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LET'S NAIL IT S.R.L.
CUI 42311380
Nr. Reg. Comerțului J2020000735126
Sediu social Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 41-43, ap. 2, parter, Mun. Cluj-Napoca, 400371
Telefon 0742840225

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

KOVÁCS ILDIKO · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 15.07.2026
CAEN9622 · Activități de tratament și înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LET'S NAIL IT S.R.L. după CUI 42311380 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2025
9.987 lei
-37.0% vs 2024
Profit net 2025
2.512 lei
-61.0% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă25.2%
Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-37%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 1.320 lei1.320 lei20212022: 11.058 lei11K lei20222023: 8.131 lei8.131 lei20232024: 15.733 lei16K lei20242025: 9.987 lei9.987 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 9.987 lei 2.512 lei
2024 15.733 lei 6.434 lei
2023 8.131 lei 951 lei
2022 11.058 lei 3.234 lei
2021 1.320 lei -2.086 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2021–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 37 zile+6 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 90 zile+86 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 25,15%−15,74 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 26,65%+12,54 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,75×−3,34 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,36×+0,2 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 91,28%+12,16 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 66,95%−1,01 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 73,35%−12,54 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,66×+1 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 42,75%−47,1 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.634 din 4.376 firme active cu bilanț depus (CAEN 9622)
Vechime relativămai veche decât 70% dintre cele 16.987 firme active din sector
SectorCAEN 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume9
Dintre care radiate (închise)4

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 21 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 24.02.2020 → RADIERE din data 15.07.2026
  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 24.02.2020
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 24.02.2020 → dizolvare

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LET'S NAIL IT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LET'S NAIL IT S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LET'S NAIL IT S.R.L., cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 42311380, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2020000735126. Firma a fost înființată la data de 24 februarie 2020 și are ca obiect principal de activitate Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

La ultima verificare, LET'S NAIL IT S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.987 lei și un rezultat net de 2.512 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LET'S NAIL IT S.R.L.?

LET'S NAIL IT S.R.L. (CUI 42311380) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă LET'S NAIL IT S.R.L. în sectorul său?

LET'S NAIL IT S.R.L. ocupă locul 3.634 din 4.376 firme active cu bilanț depus în CAEN 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LET'S NAIL IT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LET'S NAIL IT S.R.L. este mai veche decât 70% dintre cele 16.987 firme active cu CAEN 9622.

Este LET'S NAIL IT S.R.L. o firmă activă?

Nu — LET'S NAIL IT S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este LET'S NAIL IT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare LET'S NAIL IT S.R.L. (CUI 42311380) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în LET'S NAIL IT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LET'S NAIL IT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LET'S NAIL IT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LET'S NAIL IT S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LET'S NAIL IT S.R.L.?

În anul 2025, LET'S NAIL IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.987 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LET'S NAIL IT S.R.L.?

Firmoscop analizează LET'S NAIL IT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.