Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Timiș › LUCK EUROPE S.R.L.

LUCK EUROPE S.R.L.

Înființată în 2020 · 6 ani vechime · Sat Satchinez Com. Satchinez
CUI 42894526 · J35/2161/2020
Atenție sporită Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LUCK EUROPE S.R.L.
CUI 42894526
Nr. Reg. Comerțului J35/2161/2020
Sediu social GAROAFELOR nr. 40, CAMERA 4, Sat Satchinez, Comuna Satchinez, jud. Timiş, 307365
Telefon 0787430823

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

VINCU IOSIF · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 28 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LUCK EUROPE S.R.L. după CUI 42894526 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2021
1.640.889 lei
-43,0% vs 2020
Profit net 2021
-18.368 lei
-101,4% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă-1.1%
Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-43%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 2.894.845 lei2,9 mil. lei20202021: 1.640.889 lei1,6 mil. lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 1.640.889 lei -18.368 lei 11
2020 2.894.845 lei 1.282.656 lei 23

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2020–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 31 de zile+18 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 301 zile+128 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -1,12%−45,43 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 10,16%+2,66 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 9,84×−3,49 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,11× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -1,5%−101,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -1,35%−93,83 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 89,84%−2,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 149.172 lei+23.309 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,21×−0,88 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -0,12%−82,77 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 207 din 1.277 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 8,6% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 282 din 4.724 de firme active cu bilanț depus (CAEN 8121)
Vechime relativămai veche decât 57% dintre cele 10.427 de firme active din sector
SectorCAEN 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LUCK EUROPE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LUCK EUROPE S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LUCK EUROPE S.R.L., cu sediul în Sat Satchinez Com. Satchinez, are codul unic de înregistrare (CUI) 42894526, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J35/2161/2020. Firma a fost înființată la data de 10 august 2020 și are ca obiect principal de activitate Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

La ultima verificare, LUCK EUROPE S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 1.640.889 lei și un rezultat net de -18.368 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LUCK EUROPE S.R.L.?

LUCK EUROPE S.R.L. (CUI 42894526) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă LUCK EUROPE S.R.L. în sectorul său?

LUCK EUROPE S.R.L. ocupă locul 282 din 4.724 de firme active cu bilanț depus în CAEN 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LUCK EUROPE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LUCK EUROPE S.R.L. este mai veche decât 57% dintre cele 10.427 de firme active cu CAEN 8121.

Este LUCK EUROPE S.R.L. o firmă activă?

LUCK EUROPE S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este LUCK EUROPE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LUCK EUROPE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LUCK EUROPE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LUCK EUROPE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LUCK EUROPE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LUCK EUROPE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LUCK EUROPE S.R.L.?

În anul 2021, LUCK EUROPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.640.889 lei și un număr mediu de 11 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LUCK EUROPE S.R.L.?

Firmoscop analizează LUCK EUROPE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Timiş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 8121 din Timiș, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Timiș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.