Sari la conținut
FirmoscopFirmeCălărași › MOB FOR ALL S.R.L.

MOB FOR ALL S.R.L.

Înființată în 2020 · 6 ani vechime · Sat Roseţi Com. Roseţi
CUI 42912975 · J51/434/2020
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MOB FOR ALL S.R.L.
CUI 42912975
Nr. Reg. Comerțului J51/434/2020
Sediu social Str. C. A. Rosetti nr. 194, Camera 1, Sat Roseţi Com. Roseţi, jud. CĂLĂRAŞI, 917210
Telefon 0723814833

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CII RUSU GICA-GIORGIANA · administrator judiciar provizoriuPANȚICĂ COSTINA-RALUCA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 05.11.2025
CAEN3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MOB FOR ALL S.R.L. după CUI 42912975 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2022
241.008 lei
-62.0% vs 2021
Profit net 2022
73.519 lei
-73.7% vs 2021

Bonitate financiară

Marjă netă30.5%
Față de sectorpeste 84% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 3.857 de firme din Fabricarea de mobilă care au depus bilanț pe 2022; mediana sectorului: 4,9%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 25% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 4.325 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2022.

Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-62%). · Profitabilă 3 ani consecutivi.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2020: 160.070 lei160K lei20202021: 636.284 lei636K lei20212022: 241.008 lei241K lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 241.008 lei 73.519 lei 1
2021 636.284 lei 279.483 lei 1
2020 160.070 lei 111.859 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2020–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 199 zile+194 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 30,5%−13,42 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 26,51%+24,47 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,77×−45,21 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,36×+0,34 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 20,14%−51,24 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 14,8%−55,12 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 73,49%−24,47 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 241.008 lei−395.276 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,49×−1,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 5,76×−31,21 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 63 zile+53 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 32,42%−32,8 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 876 din 2.498 firme active cu bilanț depus (CAEN 3109)
Vechime relativămai veche decât 30% dintre cele 5.124 firme active din sector
SectorCAEN 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MOB FOR ALL S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MOB FOR ALL S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

MOB FOR ALL S.R.L., cu sediul în Sat Roseţi Com. Roseţi, are codul unic de înregistrare (CUI) 42912975, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J51/434/2020. Firma a fost înființată la data de 13 august 2020 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

La ultima verificare, MOB FOR ALL S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 241.008 lei și un rezultat net de 73.519 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MOB FOR ALL S.R.L.?

MOB FOR ALL S.R.L. (CUI 42912975) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă MOB FOR ALL S.R.L. în sectorul său?

MOB FOR ALL S.R.L. ocupă locul 876 din 2.498 firme active cu bilanț depus în CAEN 3109 (Fabricarea de mobilă n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MOB FOR ALL S.R.L. față de firmele din același domeniu?

MOB FOR ALL S.R.L. este mai veche decât 30% dintre cele 5.124 firme active cu CAEN 3109.

Este MOB FOR ALL S.R.L. o firmă activă?

Nu — MOB FOR ALL S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este MOB FOR ALL S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare MOB FOR ALL S.R.L. (CUI 42912975) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în MOB FOR ALL S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MOB FOR ALL S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MOB FOR ALL S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MOB FOR ALL S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MOB FOR ALL S.R.L.?

În anul 2022, MOB FOR ALL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 241.008 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MOB FOR ALL S.R.L.?

Firmoscop analizează MOB FOR ALL S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Călăraşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Mobilă în Călărași →

Mergi mai departe

Firme din Călărași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.