Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CROS LOGISTICS S.R.L.

CROS LOGISTICS S.R.L.

Înființată în 2021 · 5 ani vechime · Sector 3 Mun. Bucureşti
CUI 43662680 · J2021001757403
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CROS LOGISTICS S.R.L.
CUI 43662680
Nr. Reg. Comerțului J2021001757403
Sediu social Drm. Lunca Priporului nr. 126-128, PARTER. CAMERA 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 32355

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

OLTEANU CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 03.03.2026
CAEN4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CROS LOGISTICS S.R.L. după CUI 43662680 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 18/100
Cifră de afaceri 2025
0 lei
-100.0% vs 2024
Profit net 2025
-31.630 lei
-113.9% vs 2024

Bonitate financiară

Mărime față de sector1 angajat · peste 27% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 1.761.972 lei1,8 mil. lei20212022: 2.545.559 lei2,5 mil. lei20222023: 1.290.833 lei1,3 mil. lei20232024: 852.441 lei852K lei20242025: 0 lei0 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei -31.630 lei 1
2024 852.441 lei 227.989 lei 1
2023 1.290.833 lei 711.248 lei 1
2022 2.545.559 lei 167.980 lei 1
2021 1.761.972 lei 190.964 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2021–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 214,82%+214,53 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,47×−347,31 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -3.023,9%−3.046,56 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -114,82%−214,53 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 0 lei−852.441 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor −0,85 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -80,97%−124,42 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 19.346 din 19.932 firme active cu bilanț depus (CAEN 4100)
Vechime relativămai veche decât 57% dintre cele 32.256 firme active din sector
SectorCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume24
Dintre care radiate (închise)10

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CROS LOGISTICS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CROS LOGISTICS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CROS LOGISTICS S.R.L., cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 43662680, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2021001757403. Firma a fost înființată la data de 3 februarie 2021 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

La ultima verificare, CROS LOGISTICS S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -31.630 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CROS LOGISTICS S.R.L.?

CROS LOGISTICS S.R.L. (CUI 43662680) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă CROS LOGISTICS S.R.L. în sectorul său?

CROS LOGISTICS S.R.L. ocupă locul 19.346 din 19.932 firme active cu bilanț depus în CAEN 4100 (Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CROS LOGISTICS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CROS LOGISTICS S.R.L. este mai veche decât 57% dintre cele 32.256 firme active cu CAEN 4100.

Este CROS LOGISTICS S.R.L. o firmă activă?

Nu — CROS LOGISTICS S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este CROS LOGISTICS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare CROS LOGISTICS S.R.L. (CUI 43662680) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în CROS LOGISTICS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CROS LOGISTICS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CROS LOGISTICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CROS LOGISTICS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CROS LOGISTICS S.R.L.?

În anul 2025, CROS LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CROS LOGISTICS S.R.L.?

Firmoscop analizează CROS LOGISTICS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.