Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.

LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.

Înființată în 2021 · 5 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 43966515 · J2021005240404
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO43966515
Nr. Reg. Comerțului J2021005240404
Sediu social Bld. Dimitrie Pompeiu nr. 9-9A, CLADIREA 14. RESCO-WORK31*, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

SHARMA ANURAG · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 23.03.2021
CAEN7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. după CUI 43966515 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 8/100
Cifră de afaceri 2025
2 lei
-100.0% vs 2024
Profit net 2025
-101.098 lei
-115.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-5054900.0%
Mărime față de sector0 angajați · peste 4% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.550 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 209.227 lei209K lei20232024: 340.753 lei341K lei20242025: 2 lei2 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2 lei -101.098 lei 0
2024 340.753 lei -46.861 lei 1
2023 209.227 lei 29.030 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2023–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 87.658.218 zile+87.657.925 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 62.240.348 zile+62.240.127 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -5.054.900%−5.054.886,25 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 119,85%+12,65 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,83×−0,1 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -25,23%−6,87 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -19,61%−12,7 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor −1,33 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -99,36%−87,38 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

24,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.562 din 1.682 firme active cu bilanț depus (CAEN 7820)
Vechime relativămai veche decât 45% dintre cele 2.883 firme active din sector
SectorCAEN 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L., cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 43966515, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2021005240404. Firma a fost înființată la data de 23 martie 2021 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).

La ultima verificare, LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2 lei și un rezultat net de -101.098 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.?

LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 43966515) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. în sectorul său?

LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. ocupă locul 1.562 din 1.682 firme active cu bilanț depus în CAEN 7820 (Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. este mai veche decât 45% dintre cele 2.883 firme active cu CAEN 7820.

Este LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 43966515) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.?

În anul 2025, LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L.?

Firmoscop analizează LANCESOFT TECHNOLOGIES S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.