Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.

Înființată în 2021 · 5 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 44037737 · J2021005982407
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneDatorii ANAF · 142K leiPlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO44037737
Nr. Reg. Comerțului J2021005982407
Sediu social Str. Lămâiului nr. 4, Camera 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 14584

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

MINDU PUIU · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 01.04.2021
CAEN4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Datorii la buget (ANAF)142.450 lei la 30 iunie 2026

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Restanțe la bugetul de stat Figurează cu 142.450 lei 30 iunie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. după CUI 44037737 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 35/100
Cifră de afaceri 2025
647.713 lei
-22.0% vs 2024
Profit net 2025
4.617 lei
-91.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.7%
Față de sectorpeste 25% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Mărime față de sector8 angajați · peste 86% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 72.322 lei72K lei20212022: 330.928 lei331K lei20222023: 827.117 lei827K lei20232024: 825.676 lei826K lei20242025: 647.713 lei648K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 647.713 lei 4.617 lei 8
2024 825.676 lei 54.449 lei 8
2023 827.117 lei -28.531 lei 8
2022 330.928 lei -510.488 lei 5
2021 72.322 lei -30.415 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2021–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 1.091 zile+443 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 478 zile+286 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,71%−5,88 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 135,79%−18,39 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,74×+0,09 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,32%−5,41 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -35,79%+18,39 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 80.964 lei−22.246 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,45×−0,42 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1,2×−1,05 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 304 zile+142 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 0,91%−9,14 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

8,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 571 din 6.401 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.834 din 19.908 firme active cu bilanț depus (CAEN 4100)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 32.160 firme active din sector
SectorCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L., cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 44037737, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2021005982407. Firma a fost înființată la data de 1 aprilie 2021 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

La ultima verificare, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 142K lei. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 647.713 lei și un rezultat net de 4.617 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.?

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. (CUI 44037737) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. în sectorul său?

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. ocupă locul 7.834 din 19.908 firme active cu bilanț depus în CAEN 4100 (Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. este mai veche decât 55% dintre cele 32.160 firme active cu CAEN 4100.

Este LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. (CUI 44037737) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Are LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. datorii la stat?

La ultima verificare, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. figura cu restanțe de 142.450 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.?

În anul 2025, LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 647.713 lei și un număr mediu de 8 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L.?

Firmoscop analizează LARGE STYLE CONSTRUCTIONS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.