Sari la conținut
FirmoscopFirmeVâlcea › DEBEKA EVENTS S.R.L.

DEBEKA EVENTS S.R.L.

Înființată în 2021 · 5 ani vechime · Mun. Râmnicu Vâlcea
CUI 44100486 · J38/368/2022
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DEBEKA EVENTS S.R.L.
CUI 44100486
Nr. Reg. Comerțului J38/368/2022
Sediu social Str. Bujorencii nr. 3, Mun. Râmnicu Vâlcea, 240275

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

DEACONU MIHAELA RODIANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 09.03.2026
CAEN7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DEBEKA EVENTS S.R.L. după CUI 44100486 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2024
150 lei
-97.0% vs 2023
Profit net 2024
-896 lei
-128.4% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă-597.3%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-97%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 3.500 lei3.500 lei20222023: 4.350 lei4.350 lei20232024: 150 lei150 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 150 lei -896 lei
2023 4.350 lei 3.150 lei
2022 3.500 lei 2.528 lei
2021 -1.083 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2021–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 0 zile−60 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -597,33%−669,74 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0%−13,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Rata de levier −0,15 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -896%−964,54 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -896%−955,36 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 100%+13,4 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,5×+0,68 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -85,66%−710,66 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.108 din 2.292 firme active cu bilanț depus (CAEN 7711)
Vechime relativămai veche decât 52% dintre cele 4.926 firme active din sector
SectorCAEN 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Vâlcea
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Municipiul Râmnicu Vâlcea
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/6707/2021 → J38/368/2022
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Vâlcea → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Râmnicu Vâlcea → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J38/368/2022 → J40/6707/2021

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DEBEKA EVENTS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DEBEKA EVENTS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DEBEKA EVENTS S.R.L., cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, are codul unic de înregistrare (CUI) 44100486, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J38/368/2022. Firma a fost înființată la data de 13 aprilie 2021 și are ca obiect principal de activitate Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN 7711).

La ultima verificare, DEBEKA EVENTS S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 150 lei și un rezultat net de -896 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DEBEKA EVENTS S.R.L.?

DEBEKA EVENTS S.R.L. (CUI 44100486) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă DEBEKA EVENTS S.R.L. în sectorul său?

DEBEKA EVENTS S.R.L. ocupă locul 2.108 din 2.292 firme active cu bilanț depus în CAEN 7711 (Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DEBEKA EVENTS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DEBEKA EVENTS S.R.L. este mai veche decât 52% dintre cele 4.926 firme active cu CAEN 7711.

Este DEBEKA EVENTS S.R.L. o firmă activă?

Nu — DEBEKA EVENTS S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este DEBEKA EVENTS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare DEBEKA EVENTS S.R.L. (CUI 44100486) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în DEBEKA EVENTS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DEBEKA EVENTS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DEBEKA EVENTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DEBEKA EVENTS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DEBEKA EVENTS S.R.L.?

În anul 2024, DEBEKA EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DEBEKA EVENTS S.R.L.?

Firmoscop analizează DEBEKA EVENTS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vâlcea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Vâlcea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.