INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.
Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.
Reprezentanți
Fără reprezentanți în datele publice curente.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 25 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 25 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 25 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 25 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. după CUI 44156924 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Mediana sectorului: 2 angajați, din 1.322 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.
Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | -6.686 lei | 1 |
| 2022 | 7.388 lei | -100.545 lei | 2 |
| 2021 | 2.741.611 lei | 30.911 lei | 2 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 3 ani (2021–2023). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.
Poziția în sector
| Vechime relativă | mai veche decât 22% dintre cele 2.677 firme active din sector |
| Sector | CAEN 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice → |
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/777/2021 → J04/777/2021
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J04/777/2021 → J4/777/2021
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/777/2021 → J04/777/2021
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L., cu sediul în Mun. Bacău, are codul unic de înregistrare (CUI) 44156924, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J04/777/2021. Firma a fost înființată la data de 21 aprilie 2021 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN 4646).
La ultima verificare, INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.?
INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. (CUI 44156924) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.
Cât de veche este INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. față de firmele din același domeniu?
INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. este mai veche decât 22% dintre cele 2.677 firme active cu CAEN 4646.
Este INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. o firmă activă?
Da, la ultima verificare INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. (CUI 44156924) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare, INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu, INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L.?
Firmoscop analizează INTERUNIPHARMA GROUP S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Bacău
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- SALOFARM LOGISTIC S.R.L. · Mun. Bacău · CA 245.817.595 lei
- ND PHARMA SRL · Mun. Bacău · CA 70.160.651 lei
- MADOMED INTERPHARMA SRL · Sat Caşin Com. Caşin · CA 22.111.518 lei
- MEDIZIN TECHNOLOGIES S.R.L. · Mun. Bacău · CA 16.996.564 lei
- PHYLAXIA PHARMAROM SRL · Mun. Bacău · CA 7.256.824 lei
- BYA SELL SRL · Orş. Buhuşi · CA 4.699.766 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.