Sari la conținut
FirmoscopFirmeSălaj › FFSOF FASHION S.R.L.

FFSOF FASHION S.R.L.

Înființată în 2021 · 4 ani vechime · Orş. Şimleu Silvaniei
CUI 44829893 · J31/512/2021
Atenție sporită Re-verificat · 25 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FFSOF FASHION S.R.L.
CUI 44829893
Nr. Reg. Comerțului J31/512/2021
Sediu social Str. Simion Bărnuţiu nr. 29, Camera A, Orş. Şimleu Silvaniei, jud. SĂLAJ, 455300
Telefon 0745217359

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

FELECAN ALEXANDRA-GIORGIANA · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 13.05.2022
CAEN4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FFSOF FASHION S.R.L. după CUI 44829893 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2021
220 lei
ultimul bilanț
Profit net 2021
-2.954 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă-1342.7%
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 220 lei -2.954 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2021. Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 19.909 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -1.342,73% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 129,79% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,77× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -31,95% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -29,79% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,02× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,03× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 13.553 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -93,07% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.990 din 8.857 firme active cu bilanț depus (CAEN 4771)
Vechime relativămai veche decât 22% dintre cele 18.389 firme active din sector
SectorCAEN 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FFSOF FASHION S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FFSOF FASHION S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FFSOF FASHION S.R.L., cu sediul în Orş. Şimleu Silvaniei, are codul unic de înregistrare (CUI) 44829893, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J31/512/2021. Firma a fost înființată la data de 1 septembrie 2021 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN 4771).

La ultima verificare, FFSOF FASHION S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 220 lei și un rezultat net de -2.954 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FFSOF FASHION S.R.L.?

FFSOF FASHION S.R.L. (CUI 44829893) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 25 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă FFSOF FASHION S.R.L. în sectorul său?

FFSOF FASHION S.R.L. ocupă locul 7.990 din 8.857 firme active cu bilanț depus în CAEN 4771 (Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FFSOF FASHION S.R.L. față de firmele din același domeniu?

FFSOF FASHION S.R.L. este mai veche decât 22% dintre cele 18.389 firme active cu CAEN 4771.

Este FFSOF FASHION S.R.L. o firmă activă?

Nu — FFSOF FASHION S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este FFSOF FASHION S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare FFSOF FASHION S.R.L. (CUI 44829893) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în FFSOF FASHION S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FFSOF FASHION S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FFSOF FASHION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FFSOF FASHION S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FFSOF FASHION S.R.L.?

În anul 2021, FFSOF FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 220 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FFSOF FASHION S.R.L.?

Firmoscop analizează FFSOF FASHION S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sălaj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Comerț cu amănuntul în Sălaj →

Mergi mai departe

Firme din Sălaj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.