Sari la conținut
FirmoscopFirmePrahova › ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.

ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.

Înființată în 2021 · 4 ani vechime · Sat Pantazi Com. Valea Călugărească
CUI 44975970 · J29/2395/2021
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 44975970
Nr. Reg. Comerțului J29/2395/2021
Sediu social Str. Gheorghe Magheru nr. 10, Sat Pantazi Com. Valea Călugărească, jud. PRAHOVA, 107624

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

TĂNASE MARIAN CĂTĂLIN · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 05.01.2026
CAEN7311 · Activități ale agențiilor de publicitate
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. după CUI 44975970 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2024
144.000 lei
+2.0% vs 2023
Profit net 2024
89.725 lei
-0.7% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă62.3%
Față de sectorpeste 80% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 9.417 de firme din Activități ale agențiilor de publicitate care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 28,9%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 41% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 9.535 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Profitabilă 4 ani consecutivi.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 34.754 lei35K lei20212022: 121.380 lei121K lei20222023: 141.000 lei141K lei20232024: 144.000 lei144K lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 144.000 lei 89.725 lei 1
2023 141.000 lei 90.315 lei 1
2022 121.380 lei 100.718 lei 1
2021 34.754 lei 31.061 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2021–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 28 zile+2 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 192 zile−19 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 62,31%−1,74 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 10,88%+1,05 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 9,19×−0,98 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,12× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,73%+1,67 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 88,88%+0,46 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 89,12%−1,05 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 144.000 lei+3.000 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,43×+0,05 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 172,4%−12,52 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.038 din 15.356 firme active cu bilanț depus (CAEN 7311)
Vechime relativămai veche decât 45% dintre cele 25.812 firme active din sector
SectorCAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L., cu sediul în Sat Pantazi Com. Valea Călugărească, are codul unic de înregistrare (CUI) 44975970, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J29/2395/2021. Firma a fost înființată la data de 28 septembrie 2021 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

La ultima verificare, ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 144.000 lei și un rezultat net de 89.725 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.?

ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44975970) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. în sectorul său?

ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. ocupă locul 8.038 din 15.356 firme active cu bilanț depus în CAEN 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. față de firmele din același domeniu?

ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. este mai veche decât 45% dintre cele 25.812 firme active cu CAEN 7311.

Este ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Nu — ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44975970) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.?

În anul 2024, ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 144.000 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.?

Firmoscop analizează ANAMAT DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Prahova

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Marketing & Publicitate în Prahova →

Mergi mai departe

Firme din Prahova

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.