Sari la conținut
FirmoscopFirmeMureș › BMM SECURITYLINK S.R.L.

BMM SECURITYLINK S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Sat Bărdeşti Com. Sântana de Mureş
CUI 45460459 · J2022000054267
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BMM SECURITYLINK S.R.L.
CUI 45460459
Nr. Reg. Comerțului J2022000054267
Sediu social Str. Principală nr. 146B, Sat Bărdeşti Com. Sântana de Mureş

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

BĂLĂIANU ROBERTO-MIHAI · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 12.01.2022
CAEN6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BMM SECURITYLINK S.R.L. după CUI 45460459 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 24/100
Cifră de afaceri 2025
34.329 lei
+39.0% vs 2024
Profit net 2025
-26.672 lei
-68.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-77.7%
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 10.967 lei11K lei20222023: 29.347 lei29K lei20232024: 24.698 lei25K lei20242025: 34.329 lei34K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 34.329 lei -26.672 lei
2024 24.698 lei -15.792 lei
2023 29.347 lei -9.793 lei
2022 10.967 lei -6.721 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 750 zile+59 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -77,7%−13,76 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 613,73%+289,09 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,16×−0,15 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -232,01%−122,36 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -512,16%−288,54 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,99×+1,28 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 3,82×+1,95 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 96 zile−99 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -43,48%−4,48 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.227 din 1.367 firme active cu bilanț depus (CAEN 6290)
Vechime relativămai veche decât 55% dintre cele 2.062 firme active din sector
SectorCAEN 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BMM SECURITYLINK S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BMM SECURITYLINK S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BMM SECURITYLINK S.R.L., cu sediul în Sat Bărdeşti Com. Sântana de Mureş, are codul unic de înregistrare (CUI) 45460459, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022000054267. Firma a fost înființată la data de 12 ianuarie 2022 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN 6290).

La ultima verificare, BMM SECURITYLINK S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.329 lei și un rezultat net de -26.672 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BMM SECURITYLINK S.R.L.?

BMM SECURITYLINK S.R.L. (CUI 45460459) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă BMM SECURITYLINK S.R.L. în sectorul său?

BMM SECURITYLINK S.R.L. ocupă locul 1.227 din 1.367 firme active cu bilanț depus în CAEN 6290 (Alte activități de servicii privind tehnologia informației), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BMM SECURITYLINK S.R.L. față de firmele din același domeniu?

BMM SECURITYLINK S.R.L. este mai veche decât 55% dintre cele 2.062 firme active cu CAEN 6290.

Este BMM SECURITYLINK S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare BMM SECURITYLINK S.R.L. (CUI 45460459) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BMM SECURITYLINK S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BMM SECURITYLINK S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BMM SECURITYLINK S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BMM SECURITYLINK S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BMM SECURITYLINK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BMM SECURITYLINK S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BMM SECURITYLINK S.R.L.?

În anul 2025, BMM SECURITYLINK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.329 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BMM SECURITYLINK S.R.L.?

Firmoscop analizează BMM SECURITYLINK S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Mureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: IT & Software în Mureș →

Mergi mai departe

Firme din Mureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.