Sari la conținut
FirmoscopFirmeGiurgiu › LAST WISH TECH S.R.L.

LAST WISH TECH S.R.L.

Înființată în 2022 · 4 ani vechime · Mun. Giurgiu
CUI 45991663 · J52/387/2022
Atenție sporită Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LAST WISH TECH S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO45991663
Nr. Reg. Comerțului J52/387/2022
Sediu social Str. 1 Decembrie 1918, bl. C10, sc. A, et. 3, ap. 11, CAMERA 3, Mun. Giurgiu

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

LĂZĂREAN ȘTEFAN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 19.04.2022
CAEN9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LAST WISH TECH S.R.L. după CUI 45991663 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 20/100
Cifră de afaceri 2025
59.994 lei
-5.0% vs 2024
Profit net 2025
-39.338 lei
+20.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-65.6%
Față de sectorpeste 3% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 1.736 de firme din Activități de interpretare artistică (spectacole) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 15,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 51% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.526 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — situația financiară e critică. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2022: 50.887 lei51K lei20222023: 116.951 lei117K lei20232024: 63.416 lei63K lei20242025: 59.994 lei60K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 59.994 lei -39.338 lei 1
2024 63.416 lei -49.549 lei 1
2023 116.951 lei 42.804 lei
2022 50.887 lei 22.957 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 406 zile+246 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 195 zile−34 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -65,57%+12,56 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 154,06%+91,06 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,65×−0,94 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -90,73%+21,65 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -53,11%−90,11 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 59.994 lei−3.422 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,38×−0,06 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 299,97× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1 zi stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -39,24%+4,3 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

15,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 655 din 1.147 firme active cu bilanț depus (CAEN 9002)
Vechime relativămai veche decât 22% dintre cele 2.930 firme active din sector
SectorCAEN 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LAST WISH TECH S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LAST WISH TECH S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LAST WISH TECH S.R.L., cu sediul în Mun. Giurgiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 45991663, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J52/387/2022. Firma a fost înființată la data de 20 aprilie 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9002).

La ultima verificare, LAST WISH TECH S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.994 lei și un rezultat net de -39.338 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LAST WISH TECH S.R.L.?

LAST WISH TECH S.R.L. (CUI 45991663) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Situație financiară critică, din ultimul bilanț depus. Recomandarea care iese din cifre e colaborarea doar cu plata în avans.

Ce loc ocupă LAST WISH TECH S.R.L. în sectorul său?

LAST WISH TECH S.R.L. ocupă locul 655 din 1.147 firme active cu bilanț depus în CAEN 9002 (Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LAST WISH TECH S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LAST WISH TECH S.R.L. este mai veche decât 22% dintre cele 2.930 firme active cu CAEN 9002.

Este LAST WISH TECH S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LAST WISH TECH S.R.L. (CUI 45991663) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LAST WISH TECH S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LAST WISH TECH S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LAST WISH TECH S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LAST WISH TECH S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LAST WISH TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LAST WISH TECH S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LAST WISH TECH S.R.L.?

În anul 2025, LAST WISH TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 59.994 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LAST WISH TECH S.R.L.?

Firmoscop analizează LAST WISH TECH S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Giurgiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Giurgiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.