Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › PROMPT COM GYM SRL

PROMPT COM GYM SRL

Înființată în 1993 · 32 ani vechime · Orş. Tăşnad
CUI 4625576 · J30/1030/1993
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PROMPT COM GYM SRL
CUI 4625576
Nr. Reg. Comerțului J30/1030/1993
Sediu social Str. HOREA nr. 17, Orş. Tăşnad, jud. SATU MARE

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CĂRĂIAN DUMITRU EUGEN · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 24.10.2022
CAEN5610 · Restaurante
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PROMPT COM GYM SRL după CUI 4625576 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2021
89 lei
-97.0% vs 2020
Profit net 2021
411.559 lei
+19810.7% vs 2020

Bonitate financiară

Marjă netă462425.8%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-97%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2009: 11.214 lei20092010: 48.537 lei20102011: 85.204 lei20112012: 10.300 lei20122013: 2.875 lei20132014: 26.342 lei20142015: 21.368 lei20152016: 5.760 lei20162017: 2.400 lei20172019: 4.800 lei20192020: 3.200 lei20202021: 89 lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2021 89 lei 411.559 lei
2020 3.200 lei -2.088 lei
2019 4.800 lei -3.742 lei
2017 2.400 lei -1.724 lei
2016 5.760 lei -6.188 lei 1
2015 21.368 lei -20.188 lei 1
2014 26.342 lei -43.137 lei 1
2013 2.875 lei -3.231 lei 0
2012 10.300 lei -5.142 lei 0
2011 85.204 lei -13.075 lei 4
2010 48.537 lei -20.534 lei 4
2009 11.214 lei 510 lei
2008 15.680 lei 4.235 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2008–2021). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2021, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 8 zile−18.182 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 1.066.657 zile+1.066.644 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 462.425,84%+462.491,09 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0%−362,8 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 142.522,5×+142.522,22 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 144,38% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 144,38%+149,13 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 100%+362,8 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor −0,07 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 1.092,21%+1.130,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2021 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2021. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 8.229 din 9.541 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 98% dintre cele 21.068 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PROMPT COM GYM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PROMPT COM GYM SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PROMPT COM GYM SRL, cu sediul în Orş. Tăşnad, are codul unic de înregistrare (CUI) 4625576, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J30/1030/1993. Firma a fost înființată la data de 9 septembrie 1993 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, PROMPT COM GYM SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2021 a raportat o cifră de afaceri de 89 lei și un rezultat net de 411.559 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PROMPT COM GYM SRL?

PROMPT COM GYM SRL (CUI 4625576) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă PROMPT COM GYM SRL în sectorul său?

PROMPT COM GYM SRL ocupă locul 8.229 din 9.541 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PROMPT COM GYM SRL față de firmele din același domeniu?

PROMPT COM GYM SRL este mai veche decât 98% dintre cele 21.068 firme active cu CAEN 5610.

Este PROMPT COM GYM SRL o firmă activă?

Nu — PROMPT COM GYM SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este PROMPT COM GYM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare PROMPT COM GYM SRL (CUI 4625576) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în PROMPT COM GYM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PROMPT COM GYM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PROMPT COM GYM SRL plătitoare de TVA?

Nu, PROMPT COM GYM SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PROMPT COM GYM SRL?

În anul 2021, PROMPT COM GYM SRL a raportat o cifră de afaceri de 89 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PROMPT COM GYM SRL?

Firmoscop analizează PROMPT COM GYM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Satu Mare →

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.