Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.

SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.

Înființată în 2022 · 3 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 47036418 · J40/20827/2022
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.
CUI 47036418
Nr. Reg. Comerțului J40/20827/2022
Sediu social Str. Barbu Văcărescu nr. 102, sc. E, et. 5, ap. 35, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

GHERMAN ANDREI-CRISTIAN · administratorCIOBOTARU ANDREEA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 21.05.2026
CAEN6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. după CUI 47036418 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
582.281 lei
-28.0% vs 2024
Profit net 2025
499.049 lei
-31.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă85.7%
Față de sectorpeste 94% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 20.475 de firme din Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 62,4%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 44% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 20.914 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2023: 168.544 lei169K lei20232024: 803.416 lei803K lei20242025: 582.281 lei582K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 582.281 lei 499.049 lei 1
2024 803.416 lei 724.325 lei 1
2023 168.544 lei 116.803 lei 1
2022 -501 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 4 ani (2022–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de recuperare a creanțelor 308 zile+30 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 85,71%−4,45 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare -0,01%−1,86 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală -7.451,07×−7.505,19 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier -0× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,95%+0,13 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 99,97%+1,99 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 100,01%+1,86 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 582.281 lei−221.135 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,17×+0,08 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 768,56%−368,11 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.819 din 11.762 firme active cu bilanț depus (CAEN 6201)
Vechime relativămai veche decât 29% dintre cele 19.713 firme active din sector
SectorCAEN 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume6
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L., cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 47036418, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/20827/2022. Firma a fost înființată la data de 19 octombrie 2022 și are ca obiect principal de activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

La ultima verificare, SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 582.281 lei și un rezultat net de 499.049 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.?

SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. (CUI 47036418) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. în sectorul său?

SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. ocupă locul 1.819 din 11.762 firme active cu bilanț depus în CAEN 6201 (Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. față de firmele din același domeniu?

SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. este mai veche decât 29% dintre cele 19.713 firme active cu CAEN 6201.

Este SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. o firmă activă?

Nu — SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. (CUI 47036418) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.?

În anul 2025, SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 582.281 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L.?

Firmoscop analizează SEAMLESS SOFTWARE SERVICES S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: IT & Software în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.