Sari la conținut
FirmoscopFirmeTeleorman › BSAR S.R.L.

BSAR S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Orş. Zimnicea
CUI 47801781 · J34/192/2023
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BSAR S.R.L.
CUI 47801781
Nr. Reg. Comerțului J34/192/2023
Sediu social Str. Eroilor, bl. 16 A, sc. C, et. 4, ap. 15, Orş. Zimnicea, jud. TELEORMAN, 145400
Telefon 0730 692 296

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

BALAN TATIANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 13.03.2023
CAEN7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BSAR S.R.L. după CUI 47801781 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2023
78.978 lei
ultimul bilanț
Profit net 2023
63.895 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă80.9%
Față de sectorpeste 93% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 1.077 de firme din Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă care au depus bilanț pe 2023; mediana sectorului: 27,1%.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 78.978 lei 63.895 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2023. Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 7 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 1 zi creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 80,9% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 2,32% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 43,03× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,02× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,69% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 97,37% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 97,68% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,2× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 2.350,4% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.309 din 2.247 firme active cu bilanț depus (CAEN 7810)
Vechime relativămai veche decât 25% dintre cele 4.780 firme active din sector
SectorCAEN 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 13.03.2023
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 13.03.2023 → dizolvare
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 13.03.2023

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BSAR S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BSAR S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BSAR S.R.L., cu sediul în Orş. Zimnicea, are codul unic de înregistrare (CUI) 47801781, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J34/192/2023. Firma a fost înființată la data de 13 martie 2023 și are ca obiect principal de activitate Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810).

La ultima verificare, BSAR S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 78.978 lei și un rezultat net de 63.895 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BSAR S.R.L.?

BSAR S.R.L. (CUI 47801781) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă BSAR S.R.L. în sectorul său?

BSAR S.R.L. ocupă locul 1.309 din 2.247 firme active cu bilanț depus în CAEN 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BSAR S.R.L. față de firmele din același domeniu?

BSAR S.R.L. este mai veche decât 25% dintre cele 4.780 firme active cu CAEN 7810.

Este BSAR S.R.L. o firmă activă?

BSAR S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este BSAR S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BSAR S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BSAR S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BSAR S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BSAR S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BSAR S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BSAR S.R.L.?

În anul 2023, BSAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.978 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BSAR S.R.L.?

Firmoscop analizează BSAR S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Teleorman

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Teleorman

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.