Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › FLONIC SUPPORT S.R.L.

FLONIC SUPPORT S.R.L.

Înființată în 2023 · 3 ani vechime · Orş. Bragadiru
CUI 47906095 · J23/2154/2023
Atenție sporită Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FLONIC SUPPORT S.R.L.
CUI 47906095
Nr. Reg. Comerțului J23/2154/2023
Sediu social Str. Neamului nr. 1D, bl. 1, sc. A, et. 4, ap. 46, Orş. Bragadiru, jud. ILFOV, 77025
Telefon 0745342657

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

FLOAREA NICOLETA-FLORENTINA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 29.03.2023
CAEN8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FLONIC SUPPORT S.R.L. după CUI 47906095 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2023
118.437 lei
ultimul bilanț
Profit net 2023
84.438 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Marjă netă71.3%
Față de sectorpeste 91% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 354 de firme din Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) care au depus bilanț pe 2023; mediana sectorului: 22,7%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 28% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 410 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 118.437 lei 84.438 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · exercițiul 2023. Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 265 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 71,29% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 1,89% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 52,8× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,02× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 100% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 98,11% profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 98,11% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 118.437 lei cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,38× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 260,18% profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 407 din 631 firme active cu bilanț depus (CAEN 8220)
Vechime relativămai veche decât 33% dintre cele 1.490 firme active din sector
SectorCAEN 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FLONIC SUPPORT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FLONIC SUPPORT S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FLONIC SUPPORT S.R.L., cu sediul în Orş. Bragadiru, are codul unic de înregistrare (CUI) 47906095, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/2154/2023. Firma a fost înființată la data de 29 martie 2023 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN 8220).

La ultima verificare, FLONIC SUPPORT S.R.L. figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 118.437 lei și un rezultat net de 84.438 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FLONIC SUPPORT S.R.L.?

FLONIC SUPPORT S.R.L. (CUI 47906095) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 31 august 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă FLONIC SUPPORT S.R.L. în sectorul său?

FLONIC SUPPORT S.R.L. ocupă locul 407 din 631 firme active cu bilanț depus în CAEN 8220 (Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FLONIC SUPPORT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

FLONIC SUPPORT S.R.L. este mai veche decât 33% dintre cele 1.490 firme active cu CAEN 8220.

Este FLONIC SUPPORT S.R.L. o firmă activă?

FLONIC SUPPORT S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este FLONIC SUPPORT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FLONIC SUPPORT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FLONIC SUPPORT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FLONIC SUPPORT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FLONIC SUPPORT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FLONIC SUPPORT S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FLONIC SUPPORT S.R.L.?

În anul 2023, FLONIC SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.437 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FLONIC SUPPORT S.R.L.?

Firmoscop analizează FLONIC SUPPORT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.