Sari la conținut
FirmoscopFirmeSuceava › TALENTOLOGY S.R.L.

TALENTOLOGY S.R.L.

Înființată în 2024 · 2 ani vechime · Mun. Suceava
CUI 50146364 · J33/1013/2024
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TALENTOLOGY S.R.L.
CUI 50146364
Nr. Reg. Comerțului J33/1013/2024
Sediu social Str. Aurora nr. 4, bl. 42, sc. B, et. 3, ap. 11, Mun. Suceava, 720139
Telefon 0757327818

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CHIMIUC ANCA-GEORGETA · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 24.08.2026
CAEN7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TALENTOLOGY S.R.L. după CUI 50146364 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
10.892.385 lei
+768.0% vs 2024
Profit net 2025
688.952 lei
+159.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă6.3%
Față de sectorpeste 31% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.452 de firme din Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 19,9%.

Mărime față de sector46 angajați · peste 91% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.550 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.3×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Cifra de afaceri în creștere.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2024: 1.254.979 lei1,3 mil. lei20242025: 10.892.385 lei11 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 10.892.385 lei 688.952 lei 46
2024 1.254.979 lei 265.458 lei 5

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 2 ani (2024–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 29 zile−282 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 44 zile−274 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 6,33%−14,82 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 56,01%−24,11 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,79×+0,54 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,27×−2,76 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,9% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 43,95%+24,08 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 43,99%+24,11 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 236.791 lei−14.205 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 6,95×+6,01 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 7,87%−19,96 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 113 din 1.682 firme active cu bilanț depus (CAEN 7820)
Vechime relativămai veche decât 20% dintre cele 2.883 firme active din sector
SectorCAEN 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 1 septembrie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 28.05.2024 → RADIERE din data 24.08.2026
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 28.05.2024
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 28.05.2024 → dizolvare
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 28.05.2024

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TALENTOLOGY S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TALENTOLOGY S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TALENTOLOGY S.R.L., cu sediul în Mun. Suceava, are codul unic de înregistrare (CUI) 50146364, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J33/1013/2024. Firma a fost înființată la data de 28 mai 2024 și are ca obiect principal de activitate Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN 7820).

La ultima verificare, TALENTOLOGY S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.892.385 lei și un rezultat net de 688.952 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TALENTOLOGY S.R.L.?

TALENTOLOGY S.R.L. (CUI 50146364) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă TALENTOLOGY S.R.L. în sectorul său?

TALENTOLOGY S.R.L. ocupă locul 113 din 1.682 firme active cu bilanț depus în CAEN 7820 (Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TALENTOLOGY S.R.L. față de firmele din același domeniu?

TALENTOLOGY S.R.L. este mai veche decât 20% dintre cele 2.883 firme active cu CAEN 7820.

Este TALENTOLOGY S.R.L. o firmă activă?

Nu — TALENTOLOGY S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este TALENTOLOGY S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare TALENTOLOGY S.R.L. (CUI 50146364) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în TALENTOLOGY S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TALENTOLOGY S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TALENTOLOGY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TALENTOLOGY S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TALENTOLOGY S.R.L.?

În anul 2025, TALENTOLOGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.892.385 lei și un număr mediu de 46 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TALENTOLOGY S.R.L.?

Firmoscop analizează TALENTOLOGY S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Suceava

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Suceava

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.