Sari la conținut
FirmoscopFirmeBuzău › TOMI PRODCOM 95 SRL

TOMI PRODCOM 95 SRL

Înființată în 1995 · 30 ani vechime · Mun. Buzău
CUI 7677596 · J10/839/1995
Atenție sporită Re-verificat · 22 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TOMI PRODCOM 95 SRL
CUI 7677596
Nr. Reg. Comerțului J10/839/1995
Sediu social Str. Alexandru Marghiloman nr. 93, Mun. Buzău, 120107
Telefon 412026

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 22 august 2026.

Reprezentanți

RONEA DRAGOŞ-PETRE-CĂLIN · administratorRONEA N.OLGA · administratorRONEA ADRIAN-TIBERIU-MARIUS · administrator

Identitate

StareRADIERE din data 15.12.2023
CAEN1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 22 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 22 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 22 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 22 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 22 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 22 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TOMI PRODCOM 95 SRL după CUI 7677596 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2022
29.601 lei
+15.0% vs 2021
Profit net 2022
24.566 lei
+84.7% vs 2021

Bonitate financiară

Marjă netă83.0%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2009: 13.616 lei20092010: 6.441 lei20102011: 2.800 lei20112012: 3.600 lei20122013: 3.300 lei20132014: 4.923 lei20142015: 3.000 lei20152016: 500 lei20162018: 11.872 lei20182019: 24.198 lei20192021: 25.822 lei20212022: 29.601 lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 29.601 lei 24.566 lei
2021 25.822 lei 13.297 lei
2019 24.198 lei 21.770 lei
2018 11.872 lei 10.081 lei
2017 0 lei
2016 500 lei -296 lei 0
2015 3.000 lei -195 lei 0
2014 4.923 lei 1.566 lei 0
2013 3.300 lei -1.192 lei 0
2012 3.600 lei 838 lei
2011 2.800 lei 4 lei
2010 6.441 lei -2.921 lei
2009 13.616 lei 1.101 lei
2008 21.689 lei -1.387 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2008–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 2 zile−21 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 83 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 82,99%+31,5 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,46%−4,44 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 219,7×+199,29 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 49,96%+14,87 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 56,47%+15,95 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 113,03%−2,46 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,68×−0,11 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 613,79%+494,03 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 6.080 din 7.466 firme active cu bilanț depus (CAEN 1071)
Vechime relativămai veche decât 94% dintre cele 14.752 firme active din sector
SectorCAEN 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TOMI PRODCOM 95 SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TOMI PRODCOM 95 SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TOMI PRODCOM 95 SRL, cu sediul în Mun. Buzău, are codul unic de înregistrare (CUI) 7677596, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J10/839/1995. Firma a fost înființată la data de 6 septembrie 1995 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

La ultima verificare, TOMI PRODCOM 95 SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 29.601 lei și un rezultat net de 24.566 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 22 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TOMI PRODCOM 95 SRL?

TOMI PRODCOM 95 SRL (CUI 7677596) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 22 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă TOMI PRODCOM 95 SRL în sectorul său?

TOMI PRODCOM 95 SRL ocupă locul 6.080 din 7.466 firme active cu bilanț depus în CAEN 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TOMI PRODCOM 95 SRL față de firmele din același domeniu?

TOMI PRODCOM 95 SRL este mai veche decât 94% dintre cele 14.752 firme active cu CAEN 1071.

Este TOMI PRODCOM 95 SRL o firmă activă?

Nu — TOMI PRODCOM 95 SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este TOMI PRODCOM 95 SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare TOMI PRODCOM 95 SRL (CUI 7677596) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în TOMI PRODCOM 95 SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TOMI PRODCOM 95 SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TOMI PRODCOM 95 SRL plătitoare de TVA?

Nu, TOMI PRODCOM 95 SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TOMI PRODCOM 95 SRL?

În anul 2022, TOMI PRODCOM 95 SRL a raportat o cifră de afaceri de 29.601 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TOMI PRODCOM 95 SRL?

Firmoscop analizează TOMI PRODCOM 95 SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Buzău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Buzău →

Mergi mai departe

Firme din Buzău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 22 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.