Sari la conținut
FirmoscopFirmeCovasna › LEVI-S COM PRODUCTIE SRL

LEVI-S COM PRODUCTIE SRL

Înființată în 1996 · 30 ani vechime · Mun. Sfântu Gheorghe
CUI 8307230 · J14/431/1995
Atenție sporită Re-verificat · 30 august 2026
RadiatăNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEVI-S COM PRODUCTIE SRL
CUI 8307230
Nr. Reg. Comerțului J14/431/1995
Sediu social Str. Stadionului nr. 39, bl. 15, sc. D, et. 4, ap. 21, Mun. Sfântu Gheorghe, jud. COVASNA, 520059
Telefon 0267352727

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

PROLEADER INSOLV IPURL · lichidator judiciarȘERBAN MIHAIELA-GABRIELA · reprezentant al persoanei juridice

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRADIERE din data 27.10.2025
CAEN4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului Radiată 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEVI-S COM PRODUCTIE SRL după CUI 8307230 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 30/100
Cifră de afaceri 2024
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
-873 lei
+62.9% vs 2023

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 2.683.179 lei20132014: 2.262.694 lei20142015: 2.274.059 lei20152016: 1.960.114 lei20162017: 2.129.198 lei20172018: 1.917.815 lei20182019: 1.532.105 lei20192020: 1.300.465 lei20202021: 231.422 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 0 lei -873 lei
2023 0 lei -2.356 lei
2022 0 lei -5.300 lei 0
2021 231.422 lei -120.328 lei 0
2020 1.300.465 lei 24.890 lei 6
2019 1.532.105 lei 42.493 lei 6
2018 1.917.815 lei -24.507 lei 10
2017 2.129.198 lei 13.773 lei 8
2016 1.960.114 lei -39.418 lei 10
2015 2.274.059 lei -65.388 lei 10
2014 2.262.694 lei -66.160 lei 10
2013 2.683.179 lei -54.463 lei 10
2012 3.140.883 lei 11.840 lei 9
2011 3.589.134 lei 64.754 lei 15
2010 4.408.800 lei 38.889 lei 14
2009 4.300.870 lei 109.494 lei 16
2008 4.344.770 lei 122.823 lei 15

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 17 ani (2008–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 859,37%+31,99 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,12× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -2,22%+3,54 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -759,37%−31,99 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -28,27%+71,27 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 818 din 934 firme active cu bilanț depus (CAEN 4634)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 1.622 firme active din sector
SectorCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume561
Dintre care în procedură de insolvență14
Dintre care radiate (închise)538

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEVI-S COM PRODUCTIE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEVI-S COM PRODUCTIE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LEVI-S COM PRODUCTIE SRL, cu sediul în Mun. Sfântu Gheorghe, are codul unic de înregistrare (CUI) 8307230, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J14/431/1995. Firma a fost înființată la data de 5 aprilie 1996 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

La ultima verificare, LEVI-S COM PRODUCTIE SRL figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -873 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEVI-S COM PRODUCTIE SRL?

LEVI-S COM PRODUCTIE SRL (CUI 8307230) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 30 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.

Ce loc ocupă LEVI-S COM PRODUCTIE SRL în sectorul său?

LEVI-S COM PRODUCTIE SRL ocupă locul 818 din 934 firme active cu bilanț depus în CAEN 4634 (Comerț cu ridicata al băuturilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LEVI-S COM PRODUCTIE SRL față de firmele din același domeniu?

LEVI-S COM PRODUCTIE SRL este mai veche decât 92% dintre cele 1.622 firme active cu CAEN 4634.

Este LEVI-S COM PRODUCTIE SRL o firmă activă?

Nu — LEVI-S COM PRODUCTIE SRL figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.

Este LEVI-S COM PRODUCTIE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare LEVI-S COM PRODUCTIE SRL (CUI 8307230) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.

Pot avea încredere în LEVI-S COM PRODUCTIE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEVI-S COM PRODUCTIE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEVI-S COM PRODUCTIE SRL plătitoare de TVA?

Nu, LEVI-S COM PRODUCTIE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LEVI-S COM PRODUCTIE SRL?

În anul 2024, LEVI-S COM PRODUCTIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEVI-S COM PRODUCTIE SRL?

Firmoscop analizează LEVI-S COM PRODUCTIE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Covasna

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Covasna

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă o firmă radiată

De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.