Sari la conținut
FirmoscopFirmePrahova › MEDI'S CAMP SRL

MEDI'S CAMP SRL

Înființată în 1998 · 28 ani vechime · Mun. Câmpina
CUI 10559566 · J1998000454295
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MEDI'S CAMP SRL
CUI 10559566
Nr. Reg. Comerțului J1998000454295
Sediu social Str. Griviţei nr. 83, Mun. Câmpina, jud. PRAHOVA, 105600
Telefon 0244373108

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

NEGOIȚĂ-TIU IOANA · administratorCIUTĂ CAROLINA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 18.05.1998
CAEN8621 · Activități de asistență medicală generală
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MEDI'S CAMP SRL după CUI 10559566 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
4.983.135 lei
+7.0% vs 2024
Profit net 2025
251.527 lei
+134.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă5.0%
Față de sectorpeste 14% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 12.413 de firme din Activități de asistență medicală specializată care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 40,5%.

Datorii / capital1.6×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 3.441.172 lei20142015: 3.678.571 lei20152016: 4.127.516 lei20162017: 4.297.414 lei20172018: 4.288.184 lei20182019: 4.344.551 lei20192020: 3.881.660 lei20202021: 4.706.455 lei20212022: 4.478.187 lei20222023: 4.264.798 lei20232024: 4.654.110 lei20242025: 4.983.135 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 4.983.135 lei 251.527 lei
2024 4.654.110 lei 107.310 lei 19
2023 4.264.798 lei 150.710 lei 21
2022 4.478.187 lei 167.451 lei 24
2021 4.706.455 lei 136.771 lei 27
2020 3.881.660 lei 200.422 lei 30
2019 4.344.551 lei 149.950 lei 37
2018 4.288.184 lei 337.612 lei 39
2017 4.297.414 lei 421.583 lei 40
2016 4.127.516 lei 374.419 lei 38
2015 3.678.571 lei 348.135 lei 34
2014 3.441.172 lei 368.048 lei 39
2013 3.387.661 lei 472.254 lei 44
2012 2.946.329 lei 311.654 lei 48
2011 2.848.589 lei 307.731 lei 43
2010 2.682.997 lei 104.197 lei 40
2009 2.545.747 lei 158.366 lei 39
2008 2.743.809 lei 135.373 lei 43

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 99 zile+22 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 48 zile+11 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 5,05%+2,74 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 60,94%+16,15 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,64×−0,59 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,55×+0,74 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 28,82%+19,98 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 11,32%+6,42 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 39,28%−16,17 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,24×+0,11 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 669,51×−271,09 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1 zi stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 6,64%+3,45 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 51 din 2.557 firme active cu bilanț depus (CAEN 8621)
Vechime relativămai veche decât 97% dintre cele 3.398 firme active din sector
SectorCAEN 8621 · Activități de asistență medicală generală →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)11
Valoare totală (2025–2026)7.995 lei

Cumpărători: SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU, GRADINITA CU P.P. SI P.N.'' IULIA HASDEU'' MUNICIPIUL CAMPINA

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2025–2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MEDI'S CAMP SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MEDI'S CAMP SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru MEDI'S CAMP SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

MEDI'S CAMP SRL, cu sediul în Mun. Câmpina, are codul unic de înregistrare (CUI) 10559566, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J1998000454295. Firma a fost înființată la data de 18 mai 1998 și are ca obiect principal de activitate Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

La ultima verificare, MEDI'S CAMP SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.983.135 lei și un rezultat net de 251.527 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MEDI'S CAMP SRL?

MEDI'S CAMP SRL (CUI 10559566) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă MEDI'S CAMP SRL în sectorul său?

MEDI'S CAMP SRL ocupă locul 51 din 2.557 firme active cu bilanț depus în CAEN 8621 (Activități de asistență medicală generală), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MEDI'S CAMP SRL față de firmele din același domeniu?

MEDI'S CAMP SRL este mai veche decât 97% dintre cele 3.398 firme active cu CAEN 8621.

Este MEDI'S CAMP SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare MEDI'S CAMP SRL (CUI 10559566) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este MEDI'S CAMP SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, MEDI'S CAMP SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în MEDI'S CAMP SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MEDI'S CAMP SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MEDI'S CAMP SRL plătitoare de TVA?

Nu, MEDI'S CAMP SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MEDI'S CAMP SRL?

În anul 2025, MEDI'S CAMP SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.983.135 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MEDI'S CAMP SRL?

Firmoscop analizează MEDI'S CAMP SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Prahova

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în Prahova →

Mergi mai departe

Firme din Prahova

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.