Sari la conținut
FirmoscopFirmeBrașov › TRIM-IMOB SRL

TRIM-IMOB SRL

Înființată în 1998 · 28 ani vechime · Orş. Zărneşti
CUI 10648817 · J08/240/1998
Fără probleme găsite Re-verificat · 21 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TRIM-IMOB SRL
CUI 10648817
Nr. Reg. Comerțului J08/240/1998
Sediu social Str. Pompiliu Dan, Orş. Zărneşti, jud. BRAŞOV, 505800
Telefon 0722631351

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 21 august 2026.

Reprezentanți

DANCIU ALINA-IONELA · administrator

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 01.02.2023
CAEN5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 21 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 21 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 21 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 21 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 21 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TRIM-IMOB SRL după CUI 10648817 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2025
ultimul bilanț
Profit net 2025
0 lei
-100.0% vs 2024

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2008: 8.358 lei8.358 lei20082015: 0 lei0 lei2015
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 0 lei
2024 90.625 lei
2023 -8.146 lei
2015 0 lei 0 lei
2008 8.358 lei -23 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 94% dintre cele 646 firme active din sector
SectorCAEN 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → RELUARE ACTIVITATE din data 01.02.2023
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: RELUARE ACTIVITATE din data 01.02.2023 → dizolvare

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TRIM-IMOB SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TRIM-IMOB SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru TRIM-IMOB SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TRIM-IMOB SRL, cu sediul în Orş. Zărneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 10648817, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J08/240/1998. Firma a fost înființată la data de 9 iunie 1998 și are ca obiect principal de activitate Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN 5629).

La ultima verificare, TRIM-IMOB SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 21 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TRIM-IMOB SRL?

TRIM-IMOB SRL (CUI 10648817) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 21 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Cât de veche este TRIM-IMOB SRL față de firmele din același domeniu?

TRIM-IMOB SRL este mai veche decât 94% dintre cele 646 firme active cu CAEN 5629.

Este TRIM-IMOB SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare TRIM-IMOB SRL (CUI 10648817) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TRIM-IMOB SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TRIM-IMOB SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TRIM-IMOB SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TRIM-IMOB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TRIM-IMOB SRL plătitoare de TVA?

Nu, TRIM-IMOB SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TRIM-IMOB SRL?

Firmoscop analizează TRIM-IMOB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Braşov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Brașov →

Mergi mai departe

Firme din Brașov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 21 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.