Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CONCRET COPY SRL

CONCRET COPY SRL

Înființată în 1999 · 27 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 11441452 · J1999001311402
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONCRET COPY SRL
Cod fiscal (CIF) RO11441452
Nr. Reg. Comerțului J1999001311402
Sediu social Bld. Ferdinand I nr. 117B, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Telefon 6677838

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MATEI NICULAE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 08.02.1999
CAEN7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONCRET COPY SRL după CUI 11441452 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
3.957.694 lei
0.0% vs 2024
Profit net 2025
272.836 lei
+33.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă6.9%
Față de sectorpeste 33% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.174 de firme din Repararea și întreținerea mașinilor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 16,9%.

Mărime față de sector12 angajați · peste 95% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.152 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 3.173.405 lei20142015: 3.298.223 lei20152016: 3.213.493 lei20162017: 3.468.976 lei20172018: 4.001.155 lei20182019: 4.093.746 lei20192020: 3.616.978 lei20202021: 3.772.167 lei20212022: 3.926.843 lei20222023: 3.815.930 lei20232024: 3.964.541 lei20242025: 3.957.694 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 3.957.694 lei 272.836 lei 12
2024 3.964.541 lei 204.833 lei 12
2023 3.815.930 lei 490.656 lei 12
2022 3.926.843 lei 645.779 lei 12
2021 3.772.167 lei 992.603 lei 12
2020 3.616.978 lei 939.446 lei 13
2019 4.093.746 lei 951.439 lei 17
2018 4.001.155 lei 889.398 lei 18
2017 3.468.976 lei 23.586 lei 18
2016 3.213.493 lei 209.646 lei 19
2015 3.298.223 lei 85.591 lei 20
2014 3.173.405 lei 77.505 lei 21
2013 3.386.882 lei 236.569 lei 21
2012 3.776.553 lei 689.255 lei 21
2011 3.366.575 lei 131.195 lei 23
2010 3.162.183 lei 88.756 lei 19
2009 3.071.450 lei 49.081 lei 20
2008 3.397.863 lei 249.342 lei 19

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 71 zile−10 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 177 zile−22 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 6,89%+1,72 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 19,23%−1,06 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 5,2×+0,27 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,24× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 8,4%+2,51 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 6,78%+2,08 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 80,77%+1,06 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 329.808 lei−570 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,98×+0,07 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 5,23×−0,34 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 70 zile+4 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 8,79%+2,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 6 din 103 firme active cu bilanț depus (CAEN 7733)
Vechime relativămai veche decât 95% dintre cele 169 firme active din sector
SectorCAEN 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume24
Dintre care radiate (închise)10

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONCRET COPY SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONCRET COPY SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CONCRET COPY SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONCRET COPY SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 11441452, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J1999001311402. Firma a fost înființată la data de 15 februarie 1999 și are ca obiect principal de activitate Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN 7733).

La ultima verificare, CONCRET COPY SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.957.694 lei și un rezultat net de 272.836 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONCRET COPY SRL?

CONCRET COPY SRL (CUI 11441452) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CONCRET COPY SRL în sectorul său?

CONCRET COPY SRL ocupă locul 6 din 103 firme active cu bilanț depus în CAEN 7733 (Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONCRET COPY SRL față de firmele din același domeniu?

CONCRET COPY SRL este mai veche decât 95% dintre cele 169 firme active cu CAEN 7733.

Este CONCRET COPY SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONCRET COPY SRL (CUI 11441452) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONCRET COPY SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONCRET COPY SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONCRET COPY SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONCRET COPY SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONCRET COPY SRL plătitoare de TVA?

Da, CONCRET COPY SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONCRET COPY SRL?

În anul 2025, CONCRET COPY SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.957.694 lei și un număr mediu de 12 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONCRET COPY SRL?

Firmoscop analizează CONCRET COPY SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.