Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › PARFEE PRODCOM SRL

PARFEE PRODCOM SRL

Înființată în 1999 · 27 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 11938770 · J12/624/1999
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PARFEE PRODCOM SRL
CUI 11938770
Nr. Reg. Comerțului J12/624/1999
Sediu social Str. Tăşnad nr. 3, ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, 400511
Telefon 0742633805

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

SZEKELY KATALIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 14.07.1999
CAEN1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PARFEE PRODCOM SRL după CUI 11938770 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
176.974 lei
+25.0% vs 2024
Profit net 2025
57.073 lei
+36.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă32.2%
Față de sectorpeste 95% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 4.816 de firme din Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 1,6%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 17% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 5.350 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 63.402 lei20142015: 60.704 lei20152016: 56.974 lei20162017: 72.503 lei20172018: 74.799 lei20182019: 77.931 lei20192020: 75.635 lei20202021: 104.108 lei20212022: 121.178 lei20222023: 128.740 lei20232024: 141.568 lei20242025: 176.974 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 176.974 lei 57.073 lei 1
2024 141.568 lei 41.759 lei 1
2023 128.740 lei 40.306 lei 1
2022 121.178 lei 31.558 lei 1
2021 104.108 lei 28.199 lei 1
2020 75.635 lei 14.074 lei 1
2019 77.931 lei 20.944 lei 1
2018 74.799 lei 7.168 lei 1
2017 72.503 lei 10.131 lei 1
2016 56.974 lei 2.267 lei 1
2015 60.704 lei 1.470 lei 1
2014 63.402 lei 8.973 lei 1
2013 57.800 lei 10.154 lei 1
2012 68.801 lei -1.020 lei 1
2011 66.911 lei 76 lei 2
2010 42.103 lei 2.544 lei 1
2009 84.574 lei 821 lei 1
2008 66.981 lei 32.232 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 27 zile+16 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 61 zile−15 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 32,25%+2,75 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 9,98%+7,46 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 10,02×−29,71 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,11×+0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 48,07%+22,31 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 43,27%+18,16 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,02%−7,46 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 176.974 lei+35.406 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,34×+0,49 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 151,65×+89,99 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 2 zile−4 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 57,2%+13,32 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 176 din 270 firme active cu bilanț depus (CAEN 1082)
Vechime relativămai veche decât 86% dintre cele 505 firme active din sector
SectorCAEN 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PARFEE PRODCOM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PARFEE PRODCOM SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PARFEE PRODCOM SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PARFEE PRODCOM SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 11938770, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/624/1999. Firma a fost înființată la data de 14 iulie 1999 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082).

La ultima verificare, PARFEE PRODCOM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 176.974 lei și un rezultat net de 57.073 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PARFEE PRODCOM SRL?

PARFEE PRODCOM SRL (CUI 11938770) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PARFEE PRODCOM SRL în sectorul său?

PARFEE PRODCOM SRL ocupă locul 176 din 270 firme active cu bilanț depus în CAEN 1082 (Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PARFEE PRODCOM SRL față de firmele din același domeniu?

PARFEE PRODCOM SRL este mai veche decât 86% dintre cele 505 firme active cu CAEN 1082.

Este PARFEE PRODCOM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PARFEE PRODCOM SRL (CUI 11938770) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PARFEE PRODCOM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PARFEE PRODCOM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PARFEE PRODCOM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PARFEE PRODCOM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PARFEE PRODCOM SRL plătitoare de TVA?

Nu, PARFEE PRODCOM SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PARFEE PRODCOM SRL?

În anul 2025, PARFEE PRODCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 176.974 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PARFEE PRODCOM SRL?

Firmoscop analizează PARFEE PRODCOM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Cluj →

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.