Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Satu Mare › LOLOKA SRL

LOLOKA SRL

Înființată în 2001 · 25 de ani vechime · Sat Sanislău Com. Sanislău
CUI 13792514 · J2001000123306
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 26 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LOLOKA SRL
Cod fiscal (CIF) RO13792514
Nr. Reg. Comerțului J2001000123306
Sediu social Str. LIBERTATII nr. 963, Sat Sanislău, Comuna Sanislău, jud. Satu Mare, 3827
Telefon 0744476033

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Reprezentanți

HEINRICH ERIK TAMAS · administrator

Identitate

Starefuncțiune
CAEN1061 · Fabricarea produselor de morărit
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 26 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 26 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LOLOKA SRL după CUI 13792514 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
3.408.999 lei
-24,0% vs 2024
Profit net 2025
-241.733 lei
-758,2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-7.1%
Față de sectorpeste 22% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 217 firme din Fabricarea produselor de morărit care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 1,4%.

Mărime față de sector10 angajați · peste 76% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 255 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 1.261.059 lei20142015: 1.802.956 lei20152016: 2.099.792 lei20162017: 1.800.412 lei20172018: 2.865.479 lei20182019: 3.683.972 lei20192020: 2.532.711 lei20202021: 4.030.739 lei20212022: 5.695.075 lei20222023: 4.422.623 lei20232024: 4.488.205 lei20242025: 3.408.999 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 3.408.999 lei -241.733 lei 10
2024 4.488.205 lei 36.729 lei 8
2023 4.422.623 lei 1.994 lei 9
2022 5.695.075 lei 546.549 lei 9
2021 4.030.739 lei -50.868 lei 10
2020 2.532.711 lei -46.163 lei 11
2019 3.683.972 lei 74.005 lei 11
2018 2.865.479 lei 36.497 lei 11
2017 1.800.412 lei -32.734 lei 10
2016 2.099.792 lei 177.530 lei 12
2015 1.802.956 lei 88.351 lei 10
2014 1.261.059 lei -60.493 lei 10
2013 1.461.002 lei -8.250 lei 10
2012 1.528.742 lei 8.430 lei 12
2011 1.834.910 lei 94.520 lei 12
2010 1.364.330 lei 120.093 lei 11
2009 1.112.394 lei -51.004 lei 11
2008 1.474.227 lei 44.101 lei 13

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 121 de zile+46 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 16 zile−4 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -7,09%−7,91 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 71,7%+3,87 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,39×−0,08 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,5×+0,84 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -53,78%−60,41 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -15,4%−18,11 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 28,62%−12,21 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 340.900 lei−220.126 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,17×−1,14 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 4,52×−3,77 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 81 de zile+37 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -6,41%−7,36 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

9,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 544 din 5.862 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 72 din 442 de firme active cu bilanț depus (CAEN 1061)
Vechime relativămai veche decât 75% dintre cele 1.410 firme active din sector
SectorCAEN 1061 · Fabricarea produselor de morărit →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LOLOKA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LOLOKA SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LOLOKA SRL, cu sediul în Sat Sanislău Com. Sanislău, are codul unic de înregistrare (CUI) 13792514, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2001000123306. Firma a fost înființată la data de 26 martie 2001 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea produselor de morărit (CAEN 1061).

La ultima verificare, LOLOKA SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.408.999 lei și un rezultat net de -241.733 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LOLOKA SRL?

LOLOKA SRL (CUI 13792514) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 26 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LOLOKA SRL în sectorul său?

LOLOKA SRL ocupă locul 72 din 442 de firme active cu bilanț depus în CAEN 1061 (Fabricarea produselor de morărit), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LOLOKA SRL față de firmele din același domeniu?

LOLOKA SRL este mai veche decât 75% dintre cele 1.410 firme active cu CAEN 1061.

Este LOLOKA SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LOLOKA SRL (CUI 13792514) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LOLOKA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LOLOKA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LOLOKA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LOLOKA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LOLOKA SRL plătitoare de TVA?

Da, LOLOKA SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LOLOKA SRL?

În anul 2025, LOLOKA SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.408.999 lei și un număr mediu de 10 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LOLOKA SRL?

Firmoscop analizează LOLOKA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Satu Mare →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 1061 din Satu Mare, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.