Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Gorj › SAM & RRR SRL

SAM & RRR SRL

Înființată în 2002 · 23 de ani vechime · Municipiul Târgu Jiu
CUI 15013866 · J18/439/2002
Atenție sporită Verificat la ANAF · 18 octombrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SAM & RRR SRL
CUI 15013866
Nr. Reg. Comerțului J18/439/2002
Sediu social Str. VICTORIEI, bl. 5, ap. 17, Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj, 1400
Telefon 0744144712

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.

Reprezentanți

SFÎRLOGEA RAUL-ANDI · administrator

Identitate

Stareîntrerupere temporară de activitate
CAEN6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 18 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 18 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SAM & RRR SRL după CUI 15013866 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 30/100
Cifră de afaceri 2019
—
ultimul bilanț
Profit net 2019
-20.117 lei
-65.7% vs 2018

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2009: 12.526 lei13K lei20092010: 77.074 lei77K lei20102011: 176.984 lei177K lei20112012: 70.112 lei70K lei20122013: 80.012 lei80K lei20132014: 84.187 lei84K lei20142015: 310.016 lei310K lei20152016: 343.987 lei344K lei20162017: 58.980 lei59K lei2017
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2019 — -20.117 lei 1
2018 — -12.137 lei 1
2017 58.980 lei -12.058 lei 0
2016 343.987 lei -27.463 lei 2
2015 310.016 lei 7.785 lei 2
2014 84.187 lei -62.488 lei 2
2013 80.012 lei -11.953 lei 2
2012 70.112 lei -33.552 lei 2
2011 176.984 lei 58.947 lei 2
2010 77.074 lei 11.445 lei 2
2009 12.526 lei 5.493 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2009–2019). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2019, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 119,62%−2.305,48 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,84×+0,8 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) -11,07%+2.314,03 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -62,61%+2.262,49 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Rentabilitatea costurilor -97,24%+2,76 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2019 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 99% dintre cele 10.951 de firme active din sector
SectorCAEN 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SAM & RRR SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SAM & RRR SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

SAM & RRR SRL, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 15013866, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J18/439/2002. Firma a fost înființată la data de 13 noiembrie 2002 și are ca obiect principal de activitate Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

La ultima verificare, SAM & RRR SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SAM & RRR SRL?

SAM & RRR SRL (CUI 15013866) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 18 octombrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Cât de veche este SAM & RRR SRL față de firmele din același domeniu?

SAM & RRR SRL este mai veche decât 99% dintre cele 10.951 de firme active cu CAEN 6202.

Este SAM & RRR SRL o firmă activă?

SAM & RRR SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este SAM & RRR SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, SAM & RRR SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în SAM & RRR SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SAM & RRR SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SAM & RRR SRL plătitoare de TVA?

Nu, SAM & RRR SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SAM & RRR SRL?

Firmoscop analizează SAM & RRR SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: IT & Software în Gorj →

Mergi mai departe

Firme din Gorj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.