Sari la conținut
FirmoscopFirmeGorj › LYNLORY SOFT SRL

LYNLORY SOFT SRL

Înființată în 2003 · 23 ani vechime · Sat Măceşu Orş. Târgu Cărbuneşti
CUI 15387194 · J18/318/2003
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LYNLORY SOFT SRL
CUI 15387194
Nr. Reg. Comerțului J18/318/2003
Sediu social TG CĂRBUNEŞTI nr. 1, Sat Măceşu Orş. Târgu Cărbuneşti, jud. GORJ, 215507
Telefon 0253379677

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

ÎNGUSTU PAULA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.04.2003
CAEN1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LYNLORY SOFT SRL după CUI 15387194 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
30.800 lei
+3.0% vs 2024
Profit net 2025
3.557 lei
+6.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă11.5%
Mărime față de sector0 angajați · peste 3% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 5.350 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 18.480 lei20142015: 44.156 lei20152016: 47.144 lei20162017: 43.597 lei20172018: 24.310 lei20182019: 30.360 lei20192020: 35.530 lei20202021: 36.740 lei20212022: 40.997 lei20222023: 27.390 lei20232024: 29.920 lei20242025: 30.800 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 30.800 lei 3.557 lei 0
2024 29.920 lei 3.350 lei 0
2023 27.390 lei 2.599 lei
2022 40.997 lei 11.780 lei
2021 36.740 lei 12.101 lei
2020 35.530 lei 10.852 lei 0
2019 30.360 lei 11.959 lei 0
2018 24.310 lei 10.040 lei 0
2017 43.597 lei 2.629 lei 1
2016 47.144 lei -10.210 lei 1
2015 44.156 lei -8.311 lei 1
2014 18.480 lei 2.939 lei
2013 20.329 lei 3.513 lei
2012 19.184 lei 1.636 lei
2011 18.249 lei 3.277 lei
2010 19.096 lei 4.206 lei
2009 23.639 lei 8.665 lei
2008 21.049 lei 1.856 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5 zile−15 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 11,55%+0,35 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 1,22%−3,99 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 82,09×+62,9 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,01× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 10,75%−0,6 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 10,62%−0,13 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 98,78%+3,99 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,92× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 11,05×+2,71 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 33 zile−11 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 16,01%+0,63 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 6.049 din 7.468 firme active cu bilanț depus (CAEN 1071)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 14.757 firme active din sector
SectorCAEN 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LYNLORY SOFT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LYNLORY SOFT SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LYNLORY SOFT SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LYNLORY SOFT SRL, cu sediul în Sat Măceşu Orş. Târgu Cărbuneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 15387194, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J18/318/2003. Firma a fost înființată la data de 22 aprilie 2003 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

La ultima verificare, LYNLORY SOFT SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30.800 lei și un rezultat net de 3.557 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LYNLORY SOFT SRL?

LYNLORY SOFT SRL (CUI 15387194) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LYNLORY SOFT SRL în sectorul său?

LYNLORY SOFT SRL ocupă locul 6.049 din 7.468 firme active cu bilanț depus în CAEN 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LYNLORY SOFT SRL față de firmele din același domeniu?

LYNLORY SOFT SRL este mai veche decât 89% dintre cele 14.757 firme active cu CAEN 1071.

Este LYNLORY SOFT SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LYNLORY SOFT SRL (CUI 15387194) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LYNLORY SOFT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LYNLORY SOFT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LYNLORY SOFT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LYNLORY SOFT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LYNLORY SOFT SRL plătitoare de TVA?

Nu, LYNLORY SOFT SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LYNLORY SOFT SRL?

În anul 2025, LYNLORY SOFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 30.800 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LYNLORY SOFT SRL?

Firmoscop analizează LYNLORY SOFT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Gorj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Gorj →

Mergi mai departe

Firme din Gorj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.