Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › M&G SECURITY PROD COM SRL

M&G SECURITY PROD COM SRL

Înființată în 2003 · 22 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 15829920 · J40/14037/2003
Fără probleme găsite Re-verificat · 2 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire M&G SECURITY PROD COM SRL
CUI 15829920
Nr. Reg. Comerțului J40/14037/2003
Sediu social Str. VIRTUTII nr. 11, bl. R5A, sc. 1, et. 1, ap. 5, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 60782
Telefon 0744239489

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 2 septembrie 2026.

Reprezentanți

BĂLĂNESCU MIHAI GEORGE · administratorOANCEA THEODOR GABRIEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 06.12.2006
CAEN4321 · Lucrări de instalații electrice
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 2 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 2 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 2 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 2 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 2 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 2 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută M&G SECURITY PROD COM SRL după CUI 15829920 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
284.000 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
22.854 lei
+3.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă8.0%
Față de sectorpeste 38% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 6.685 de firme din Lucrări de instalații electrice care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 13,8%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 52% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 7.030 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 170.771 lei20142015: 217.318 lei20152016: 212.861 lei20162017: 216.261 lei20172018: 162.242 lei20182019: 236.806 lei20192020: 269.685 lei20202021: 269.094 lei20212022: 237.877 lei20222023: 229.051 lei20232024: 270.130 lei20242025: 284.000 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 284.000 lei 22.854 lei 2
2024 270.130 lei 22.021 lei 2
2023 229.051 lei 17.226 lei 2
2022 237.877 lei 64.799 lei 2
2021 269.094 lei 58.224 lei 2
2020 269.685 lei 17.582 lei 2
2019 236.806 lei 8.337 lei 2
2018 162.242 lei 22.274 lei 1
2017 216.261 lei 19.035 lei 2
2016 212.861 lei 61.118 lei 2
2015 217.318 lei 72.634 lei 2
2014 170.771 lei 38.091 lei 2
2013 127.271 lei -22.405 lei 3
2012 120.756 lei -42.214 lei 3
2011 96.830 lei -76.078 lei 3
2010 127.061 lei -39.477 lei 3
2009 140.090 lei -34.473 lei 3
2008 139.381 lei 8.592 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 17 zile+3 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 47 zile+17 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 8,05%−0,1 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 5,53%+0,42 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 18,07×−1,51 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,06× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 10,41%−0,79 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 9,6%−1,14 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 92,2%−3,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 142.000 lei+6.935 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,19×−0,13 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 10,71%+0,05 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.753 din 9.844 firme active cu bilanț depus (CAEN 4321)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 17.121 firme active din sector
SectorCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru M&G SECURITY PROD COM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți M&G SECURITY PROD COM SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru M&G SECURITY PROD COM SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

M&G SECURITY PROD COM SRL, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 15829920, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/14037/2003. Firma a fost înființată la data de 21 octombrie 2003 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

La ultima verificare, M&G SECURITY PROD COM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 284.000 lei și un rezultat net de 22.854 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 2 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are M&G SECURITY PROD COM SRL?

M&G SECURITY PROD COM SRL (CUI 15829920) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 2 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă M&G SECURITY PROD COM SRL în sectorul său?

M&G SECURITY PROD COM SRL ocupă locul 4.753 din 9.844 firme active cu bilanț depus în CAEN 4321 (Lucrări de instalații electrice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este M&G SECURITY PROD COM SRL față de firmele din același domeniu?

M&G SECURITY PROD COM SRL este mai veche decât 92% dintre cele 17.121 firme active cu CAEN 4321.

Este M&G SECURITY PROD COM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare M&G SECURITY PROD COM SRL (CUI 15829920) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este M&G SECURITY PROD COM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, M&G SECURITY PROD COM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în M&G SECURITY PROD COM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru M&G SECURITY PROD COM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este M&G SECURITY PROD COM SRL plătitoare de TVA?

Nu, M&G SECURITY PROD COM SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a M&G SECURITY PROD COM SRL?

În anul 2025, M&G SECURITY PROD COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 284.000 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu M&G SECURITY PROD COM SRL?

Firmoscop analizează M&G SECURITY PROD COM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 2 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.