Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › ITS EVENTS MANAGEMENT SRL

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL

Înființată în 2003 · 22 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 15935386 · J2003015895401
Verifică înainte Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ITS EVENTS MANAGEMENT SRL
Cod fiscal (CIF) RO15935386
Nr. Reg. Comerțului J2003015895401
Sediu social Str MAIOR CÎMPEANU nr. 66, bl. 37, sc. A, et. 5, ap. 21, CAM. 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

BĂLICI F. LILIANA CARMEN · administrator

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 14.09.2020
CAEN8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ITS EVENTS MANAGEMENT SRL după CUI 15935386 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 50/100
Cifră de afaceri 2025
123.437 lei
+12.0% vs 2024
Profit net 2025
40.411 lei
+45.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă32.7%
Față de sectorpeste 61% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 5.832 de firme din Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 23,4%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 26% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 5.945 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 470.597 lei20142015: 709.854 lei20152016: 734.542 lei20162017: 597.588 lei20172018: 657.900 lei20182019: 438.354 lei20192020: 189.580 lei20202021: 139.088 lei20212022: 125.194 lei20222023: 136.132 lei20232024: 110.319 lei20242025: 123.437 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 123.437 lei 40.411 lei 1
2024 110.319 lei 27.777 lei 1
2023 136.132 lei 8.970 lei 1
2022 125.194 lei 6.384 lei 2
2021 139.088 lei -16.157 lei 1
2020 189.580 lei -3.446 lei 4
2019 438.354 lei -86.852 lei 5
2018 657.900 lei 24.851 lei 5
2017 597.588 lei 5.046 lei 4
2016 734.542 lei 54.244 lei 5
2015 709.854 lei 2.243 lei 5
2014 470.597 lei 17.090 lei 5
2013 573.206 lei 5.375 lei 5
2012 326.890 lei -44.581 lei 6
2011 968.417 lei 33.809 lei 6
2010 294.276 lei 1.975 lei 3
2009 286.232 lei -115.120 lei 3
2008 852.093 lei 54.235 lei 6

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 220 zile−154 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 52 zile−18 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 32,74%+7,56 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 153,55%−89,13 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,65×+0,24 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 83,3%+23,6 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -53,55%+89,13 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 123.437 lei+13.118 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,54×+0,17 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 50,92%+15,46 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 5.281 din 7.984 firme active cu bilanț depus (CAEN 8299)
Vechime relativămai veche decât 96% dintre cele 17.504 firme active din sector
SectorCAEN 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → TRANSFER(SOSIRE) din data 14.09.2020
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 14.09.2020 → dizolvare

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ITS EVENTS MANAGEMENT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ITS EVENTS MANAGEMENT SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 15935386, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2003015895401. Firma a fost înființată la data de 25 noiembrie 2003 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

La ultima verificare, ITS EVENTS MANAGEMENT SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 123.437 lei și un rezultat net de 40.411 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ITS EVENTS MANAGEMENT SRL?

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL (CUI 15935386) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 30 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă ITS EVENTS MANAGEMENT SRL în sectorul său?

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL ocupă locul 5.281 din 7.984 firme active cu bilanț depus în CAEN 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ITS EVENTS MANAGEMENT SRL față de firmele din același domeniu?

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL este mai veche decât 96% dintre cele 17.504 firme active cu CAEN 8299.

Este ITS EVENTS MANAGEMENT SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ITS EVENTS MANAGEMENT SRL (CUI 15935386) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ITS EVENTS MANAGEMENT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ITS EVENTS MANAGEMENT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ITS EVENTS MANAGEMENT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ITS EVENTS MANAGEMENT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ITS EVENTS MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?

Da, ITS EVENTS MANAGEMENT SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ITS EVENTS MANAGEMENT SRL?

În anul 2025, ITS EVENTS MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 123.437 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ITS EVENTS MANAGEMENT SRL?

Firmoscop analizează ITS EVENTS MANAGEMENT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.