Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Cluj › TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL

TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL

Înființată în 2004 · 22 de ani vechime · Municipiul Cluj-Napoca
CUI 16040354 · J12/59/2004
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 18 octombrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Dosarele din instanță, plafonul de credit și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Plus monitorizare: te anunțăm dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL
CUI 16040354
Nr. Reg. Comerțului J12/59/2004
Sediu social Calea DOROBANTILOR nr. 105, ap. 49, Municipiul Cluj-Napoca, 3400

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.

Reprezentanți

CAMPIAN AUREL-DAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN3162 · Producția altor componente electrice n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 18 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 18 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL după CUI 16040354 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2024
0 lei
ultimul bilanț
Profit net 2024
0 lei
profitul din ultimul bilanț

Bonitate financiară

Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 79.166 lei20122013: 37.066 lei20132014: 24.113 lei20142015: 33.579 lei20152017: 48.792 lei20172018: 44.531 lei20182019: 94.273 lei20192020: 7.750 lei20202021: 3.901 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 0 lei 0 lei —
2023 0 lei 0 lei —
2022 0 lei 0 lei —
2021 3.901 lei -19.225 lei —
2020 7.750 lei 6.809 lei —
2019 94.273 lei 74.759 lei —
2018 44.531 lei 28.815 lei —
2017 48.792 lei 25.110 lei —
2015 33.579 lei 22.595 lei —
2014 24.113 lei 19.576 lei 0
2013 37.066 lei 20.993 lei —
2012 79.166 lei 59.173 lei 0
2011 59.853 lei 14.650 lei 0
2010 52.307 lei 4.247 lei 1
2009 81.844 lei -74 lei 1
2008 124.535 lei -6.593 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 16 ani (2008–2024). Gratuit, fără cont.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 16040354, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/59/2004. Firma a fost înființată la data de 8 ianuarie 2004 și are ca obiect principal de activitate Producția altor componente electrice n.c.a. (CAEN 3162).

La ultima verificare, TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL?

TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL (CUI 16040354) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 18 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Este TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL (CUI 16040354) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL plătitoare de TVA?

Nu, TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL?

În anul 2024, TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL?

Firmoscop analizează TOTAL AUTOMATISATION SYSTEM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Ce înseamnă CAEN 3162

Explicația codului pe înțelesul tuturor și firmele active care îl folosesc.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 18 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.