Sari la conținut
FirmoscopFirmeConstanța › BELLIN STYLE SRL

BELLIN STYLE SRL

Înființată în 2004 · 22 ani vechime · Mun. Constanţa
CUI 16209330 · J2004005595138
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BELLIN STYLE SRL
CUI 16209330
Nr. Reg. Comerțului J2004005595138
Sediu social Str. Soveja nr. 77, bl. 35B, et. P, Mun. Constanţa

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MENAGI GHIULSEREN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 04.03.2004
CAEN9622 · Activități de tratament și înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BELLIN STYLE SRL după CUI 16209330 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
23.640 lei
+5.0% vs 2024
Profit net 2025
915 lei
+139.0% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.9%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 70.493 lei20142015: 85.033 lei20152016: 115.038 lei20162017: 64.347 lei20172018: 23.211 lei20182019: 19.850 lei20192020: 20.358 lei20202021: 16.529 lei20212022: 11.444 lei20222023: 14.150 lei20232024: 22.420 lei20242025: 23.640 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 23.640 lei 915 lei
2024 22.420 lei -2.347 lei
2023 14.150 lei 2.990 lei
2022 11.444 lei 2.444 lei
2021 16.529 lei 2.038 lei
2020 20.358 lei 29.142 lei
2019 19.850 lei 11.814 lei
2018 23.211 lei 13.528 lei
2017 64.347 lei 1.700 lei 2
2016 115.038 lei 11.747 lei 4
2015 85.033 lei -10.074 lei 4
2014 70.493 lei -10.946 lei 4
2013 59.796 lei -24.980 lei 4
2012 89.084 lei 8.286 lei 4
2011 73.405 lei -2.984 lei 4
2010 45.112 lei -15.038 lei 4
2009 49.246 lei -11.439 lei 3
2008 66.583 lei 169 lei 5

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 5 zile−27 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,87%+14,34 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13,96%−54,79 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,16×+5,71 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,16×−2,04 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 50,86%+316,36 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 43,76%+126,72 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,04%+54,79 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 11,31×+3,38 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 7,34%+16,42 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.057 din 4.376 firme active cu bilanț depus (CAEN 9622)
Vechime relativămai veche decât 99% dintre cele 16.961 firme active din sector
SectorCAEN 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BELLIN STYLE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BELLIN STYLE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru BELLIN STYLE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BELLIN STYLE SRL, cu sediul în Mun. Constanţa, are codul unic de înregistrare (CUI) 16209330, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2004005595138. Firma a fost înființată la data de 5 martie 2004 și are ca obiect principal de activitate Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

La ultima verificare, BELLIN STYLE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23.640 lei și un rezultat net de 915 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BELLIN STYLE SRL?

BELLIN STYLE SRL (CUI 16209330) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă BELLIN STYLE SRL în sectorul său?

BELLIN STYLE SRL ocupă locul 3.057 din 4.376 firme active cu bilanț depus în CAEN 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BELLIN STYLE SRL față de firmele din același domeniu?

BELLIN STYLE SRL este mai veche decât 99% dintre cele 16.961 firme active cu CAEN 9622.

Este BELLIN STYLE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare BELLIN STYLE SRL (CUI 16209330) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BELLIN STYLE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BELLIN STYLE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BELLIN STYLE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BELLIN STYLE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BELLIN STYLE SRL plătitoare de TVA?

Nu, BELLIN STYLE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BELLIN STYLE SRL?

În anul 2025, BELLIN STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.640 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BELLIN STYLE SRL?

Firmoscop analizează BELLIN STYLE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Constanţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Constanța →

Mergi mai departe

Firme din Constanța

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.